Astra J Mavi Göstergeler

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Mavi Göstergeler

Hasan abi gayet açıklayıcı video için teşekkürler

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Hasan abi teşekkürler video için
bu konuda usta olduğunuzu bir kez daha kanıtlamış oldunuz :)
bende sizlere teşekkür ediyorum..... gösterge panelini iyice inceledim tamamen elektronik devir sayacı yakıt vs tamamen kablo soket yardımıyla panele elektronik aktarılıyor özellikle hız sayacını bende motordan bir tel yardımıyla çalıştığını bekliyordum ancak her şey elektronik  aydınlatma lambalarına gelince  karaköye gittiğimde çeşitli renklerde araştıracağım  en kısa sürede yapıp sizlere sonucu sunup isteyen arkadaşlarada yardımcı olmayı borç  bileceğiz

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cd 400 ün ekranına da el atarsanız nasıl sökülüyor gibisinden ben anında değiştireceğim onun rengini, beyaz güzel olur diye düşünüyorum :) Elinize emeğinize sağlık.  bravoo

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar link' Alıntı:
bende sizlere teşekkür ediyorum..... gösterge panelini iyice inceledim tamamen elektronik devir sayacı yakıt vs tamamen kablo soket yardımıyla panele elektronik aktarılıyor özellikle hız sayacını bende motordan bir tel yardımıyla çalıştığını bekliyordum ancak her şey elektronik  aydınlatma lambalarına gelince  karaköye gittiğimde çeşitli renklerde araştıracağım  en kısa sürede yapıp sizlere sonucu sunup isteyen arkadaşlarada yardımcı olmayı borç  bileceğiz
HASAN abi bu işide cozersen varya çıgır acmış olusun
arkadaşları servise degıl sana gonderırız artık..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ciddi anlamda kuyruk olur

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Cd 400 ün ekranına da el atarsanız nasıl sökülüyor gibisinden ben anında değiştireceğim onun rengini, beyaz güzel olur diye düşünüyorum :) Elinize emeğinize sağlık.  bravoo
tabiiki onuda buradan paylaşırız cd 400 renk değişimi daha kolay  hatta cd 400 ve gösterge panelinde amaca uygun renklerde lambalar takıldıktan sonra bir anahtar swiç yardımıyla hem aracın orjınal renkleri swiç kapatıldığında renk değişimide sağlanarak orjinal renklerde kullanılabilir

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar link' Alıntı:
tabiiki onuda buradan paylaşırız cd 400 renk değişimi daha kolay  hatta cd 400 ve gösterge panelinde amaca uygun renklerde lambalar takıldıktan sonra bir anahtar swiç yardımıyla hem aracın orjınal renkleri swiç kapatıldığında renk değişimide sağlanarak orjinal renklerde kullanılabilir

Orasını beyaz yapma niyetim var benim  greatt

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar link' Alıntı:

Hasan abi bu uygulamayı gösterge panalinede yapacak olursan flexride isteyen benim gibi arkadaşlarin hevesleri bir nebze olsun gerçekleşmiş olur....
Otoyolda 120-130 giderken bir swiç anında flexi modu :) şahane olur şahane...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Egzos patlasa servis buna yapıştırır o da ayrı konu  011zaa