Astra j LPG silkeleme yapyor...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra j LPG silkeleme yapyor...

sertas link' Alıntı:
Arkadaşlar servisle görüştüm. Ayar gerektiğini söylediler. Zaten 1000 KM dolunca gelecektin ayar yapacaktık, ne zaman istersen gel ayarlayalım dediler. Çarşamba günü gideceğim servise. Bakalım göreceğiz artıkk...
Servis sonrası görüşlerinizi paylaşırsanız müteşekkir oluruz hocam.

Geçmiş olsun :)

inimicus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

....

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Servis sonrası görüşlerinizi paylaşırsanız müteşekkir oluruz hocam.

Geçmiş olsun :)
Tabiki...  inşallah paylaşacağım. Teşekkür ederim...

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracımı servise götürdüm... Serviste laptopu bağlayıp aldık kucağımıza çıktık test sürüşüne... 2 ayrı kişiyle çıktığımız test sürüşünde sorunu düzeltemediler. sonunda 3 kişi (asıl sorumlu işten anlayan eleman) ile çıktığımız test sürüşünde eleman sorunu halletti. programı silip yeni bir program attı, bir de ayarları ile oynadı ne yaptıysa artık, sorun düzeldi. Ama ben hala tam anlamıyla tatmin olamadım. Araç LPG'de sanki çok rahat değilmiş gibi geliyor... Aslında sağlam tanıdık bir usta bulup ayarını güzel bir yaptırmam gerekli diye düşünüyorum. Servis ilgili, ama çok güven vermiyorlar... Yolun düştüğünde ara sıra uğra program güncellemesi yapalım, ayarını kontrol edelim dediler...

Bu arada serviste taktırdığım krom cam çıtalarında kalkmalar vardı. Onları da düzelttirdim. Birde kuş pisliği sileyim derken çizmiştim. Çiziği de hallettirdim. (Aracıma seramik kaplama yaptırmıştım. Kaplamanın çizildiğini söylediler ve kendi pastası ile düzelttiler.) Şoför camı cam filmi kenardan kalkma yapmıştı. Onu düzelttiremedim, filmciler o gün yoklarmış. Yani sizin anlayacağınız yaptırdığım ekstraların tamamında sorun yaşadım. İşçilik iyi değil diyebilirim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sertas link' Alıntı:
Arkadaşlar aracımı servise götürdüm... Serviste laptopu bağlayıp aldık kucağımıza çıktık test sürüşüne... 2 ayrı kişiyle çıktığımız test sürüşünde sorunu düzeltemediler. sonunda 3 kişi (asıl sorumlu işten anlayan eleman) ile çıktığımız test sürüşünde eleman sorunu halletti. programı silip yeni bir program attı, bir de ayarları ile oynadı ne yaptıysa artık, sorun düzeldi. Ama ben hala tam anlamıyla tatmin olamadım. Araç LPG'de sanki çok rahat değilmiş gibi geliyor... Aslında sağlam tanıdık bir usta bulup ayarını güzel bir yaptırmam gerekli diye düşünüyorum. Servis ilgili, ama çok güven vermiyorlar... Yolun düştüğünde ara sıra uğra program güncellemesi yapalım, ayarını kontrol edelim dediler...

Bu arada serviste taktırdığım krom cam çıtalarında kalkmalar vardı. Onları da düzelttirdim. Birde kuş pisliği sileyim derken çizmiştim. Çiziği de hallettirdim. (Aracıma seramik kaplama yaptırmıştım. Kaplamanın çizildiğini söylediler ve kendi pastası ile düzelttiler.) Şoför camı cam filmi kenardan kalkma yapmıştı. Onu düzelttiremedim, filmciler o gün yoklarmış. Yani sizin anlayacağınız yaptırdığım ekstraların tamamında sorun yaşadım. İşçilik iyi değil diyebilirim.
Tekrar geçmiş olsun hocam. İnşAllah bir daha aynı sorunla karşılaşmazsınız.

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Konulara çok yorum yapan biri değilim ama burada yazmak istedim, o lpg de hissettiginiz tam olmuyor duygusu aslinda gerçekten tam olmamasından. lpg fiyat itibariyle ucuz ama arabanin tüketimi aynı hatta biraz daha yüksek, ayrıca lpg nin motora neler yaptığına zaman ilerleyince daha fazla şahit olacaksınız.

LG-P880 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi