Astra J kasa Xenon !

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
garantili araciniza mi yapcaksiniz bu sistemi... servise danismadan yapmayin...

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eet yenı daha sıfır :s garantıyı mı bozuyor xenon ya sıtede yazıor garantı bozmuor ıkaz wermıor aradım konustum zaten ama opelı degıl yazdıgım adresı aradım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimler temsili olabilir orada yaptıran birini bulursanız memnun mu değil mi öğrenirsiniz arac muhtemelen garanti kapsamından çıkıyor ama garantilik bi durum olduğu zaman balastları sökersiniz anlamazlar :D

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse yogurdum eksi demez

sifir araca servis disinda xenon taktirma derim ben. bugün sana servis dese de, bisey olmaz diye, yarin bisey oldugunda, xenon takmissiniz, orjinalini bozmussunuz, xenon fazla akim cekmis vs vs diyerek, aracinizin hasarini kabullenmicektir.

Örnek:
2007 yili Toyota Corolla aldik babama sifir olarak. serviste alarm fiyatini sorduk "orta halli" cenmax icin 260 lira dendi.
Cenmaxin bölge bayii benim evin orda, adasim olan ortagina " en üst modelini" sordugumda montaj dahil 125 liraya birakti bana.
Toyotaya sordum, eger servis disinda bir yere taktirirsaniz, tüm elektrik aksami garanti disinda kaliyor dedi.
sonucta ayni alarmi takiyorsunuz desemde, asla kabul etmediler.

karar yinede senin.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kimse yogurdum eksi demez

sifir araca servis disinda xenon taktirma derim ben. bugün sana servis dese de, bisey olmaz diye, yarin bisey oldugunda, xenon takmissiniz, orjinalini bozmussunuz, xenon fazla akim cekmis vs vs diyerek, aracinizin hasarini kabullenmicektir.

Örnek:
2007 yili Toyota Corolla aldik babama sifir olarak. serviste alarm fiyatini sorduk "orta halli" cenmax icin 260 lira dendi.
Cenmaxin bölge bayii benim evin orda, adasim olan ortagina " en üst modelini" sordugumda montaj dahil 125 liraya birakti bana.
Toyotaya sordum, eger servis disinda bir yere taktirirsaniz, tüm elektrik aksami garanti disinda kaliyor dedi.
sonucta ayni alarmi takiyorsunuz desemde, asla kabul etmediler.

karar yinede senin.

+1907 baska soze gerek yok.........