Astra j kasa depo sesi

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar ilk once...araniza yeni katildim..2014 model 136 beygirlik dizel atac sahibiyim..aracin deposundaki yakit yarim depoyu gectikten sonra resnen calkalanma sesi geliyor..arastirmalarim sonucunda depo icerisinde dalgakiran olmadigindan boyle bir sorunun oldugunu anladim..ve..hala soktayim..boyle birsey 80-90 bin tl verilipte alinan bir aracta nasil olur diye

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldin. Bende de 2014 benzinli var. Bu konuyu açıkcası hiç araştırmadım. Önceden fluence kullanıyordum. Fullediğimde yada fule yakın olduğunda devamlı depodan ses geliyordu. Astrayı alınca depo doluyken yine aynı ses gelince normal birşey sanmıştım. Sanırım normal olmaması lazımmış.

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok boyle bisey...cok ciddiyim..igrenc otesi..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Evet malesef araçlarımızda dalgakıran olmadığı için depodan bildiğiniz çalkalanma sesi duyuluyor :(

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarı ile Astra K de de durum aynı. Yeni çıkan araçlarda malesef bu durum ile karşılaşılabiliyor.Civic, Octavia,Golf7 ve Jetta ile ilgilide benzer şikayetleri okumuştum. Uzun yola çıkmayacağım sürece şehir içinde yarım depo kullanıyorum.

Son düzenleme:

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de sirf yakit olcumu icin doldurmustum..oyle anladim

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar ilk once...araniza yeni katildim..2014 model 136 beygirlik dizel atac sahibiyim..aracin deposundaki yakit yarim depoyu gectikten sonra resnen calkalanma sesi geliyor..arastirmalarim sonucunda depo icerisinde dalgakiran olmadigindan boyle bir sorunun oldugunu anladim..ve..hala soktayim..boyle birsey 80-90 bin tl verilipte alinan bir aracta nasil olur diye

İlgili parcanın sonradan depoya takılması mümkün mü?yetkili serwise sordunuz mu?şu opelin mühendislerinin ne işe yaradıgını cok merak ediyorum mühendislerin acilen incelenmeleri şart !!!

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Deponun kesilip içersine eklenmesi gerekiyor. Buda oldukça zor bir iş olacaktır. Belki bir gün yan sanayi bir depo piyasaya çıkar ve içersine dalga kıran koyarsa işte o zaman depoyu değiştirerek çözüm üretilebilir :)

• Beğen
Tepkiler: zentopiax

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam emin olmamakla birlikte gerek Astra ve gerekse diğer dalgakıransız araçlarda deponun üçgen şeklinden dolayı dalgakıranın takılamadığı bilgisini okumuştum.

zentopiax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgili parcanın sonradan depoya takılması mümkün mü?yetkili serwise sordunuz mu?şu opelin mühendislerinin ne işe yaradıgını cok merak ediyorum mühendislerin acilen incelenmeleri şart !!!
Servise degil ama..netten arastirdim..takiyormus servisler..300 den baslayip 500 e kadar cikiyormus fiyati