Astra j kapi yan aydinlatma xenon far ve garantİ sorunsali !!

haken61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kapı yan led aydınlatma aldım bir tane de xenon far alıp arabaya taktırmak istiyorum ama bu durum arabayı garantiden çıkarır mı yaklaşık 9 aylık oldu arabam.Çok söylenti var sadece far garantisini çıkarır.Tümünü çıkarır.Servise yaptırırsan çıkarmaz gibisinden acaba tam bilgisi olan bir arkadaş son bilgilerden bizi bilgilendirebilir mi ? Şimdiden Teşekkürler !! :D

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise taktirmadiginiz herşey için garanti kapsamı dışına alırlar kapı altı diye bahsettiğiniz hayalet opel logo ise mıknatıslı ise sorun olmaz kablolu ise kapı içine montaj olacağı için yine garantiden çıkar xzenon farlar içinde eğer faz ve watt problemi düzgün bi elektrikcinin elinden geçmezse arıza lambasını dahi yaktiriyor opel müşteri hizmetlerini aradığımda kapı iç kollarında ufak tefek dokulmeler var dedim aracınızı son 6 ay periyodik bakımlara( yağ değişimi vs ) serviste getirmemissiniz diyo ne alaka kapi ile yağ değişimi yani acimiyolar servis dışında yapılan isleme

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta xenon takrıma gectı artık onun modasıda olayıda cree led farladan al tak aynı far ampulu gıbı sök tak yapıyosun hıc bı sorun olmuyo kı normal farlrınıda yannda tasırsın en fazla bakıma felan gıderken söker orjınalı takar goturursun

Dionysos66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise taktirmadiginiz herşey için garanti kapsamı dışına alırlar kapı altı diye bahsettiğiniz hayalet opel logo ise mıknatıslı ise sorun olmaz kablolu ise kapı içine montaj olacağı için yine garantiden çıkar xzenon farlar içinde eğer faz ve watt problemi düzgün bi elektrikcinin elinden geçmezse arıza lambasını dahi yaktiriyor opel müşteri hizmetlerini aradığımda kapı iç kollarında ufak tefek dokulmeler var dedim aracınızı son 6 ay periyodik bakımlara( yağ değişimi vs ) serviste getirmemissiniz diyo ne alaka kapi ile yağ değişimi yani acimiyolar servis dışında yapılan isleme

merhaba,

hayalet opel logo nun mıknatıslı olanları varmı, nerede?

Dionysos66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Led xenon

Yeni astra k aracıma led xenon taktırdım , çok şık ve güzel oldu tavsiye ederim, ayrıca uzunlar da aynı bmw lerdeki gibi Çakar led oldu , ve inan Gözalıcı gündüz bile hissettiriyor, ve hiçbir şekilde arıza lambası falanda yakmadı, yani uygun...