Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlk Gün İzlenimlerimiz

türk_187 link' Alıntı:
en tuhafı da ne biliyor musunuz? Adamın altında jip var. boynunu çevirip siyahastrama bakıyor... 011zaa 011zaa 011zaa

Dün beyaz aracımı aynısının siyahının yanına park ettim ben bile siyaha baktım daha da tuhafı  011zaa

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşım da siyah astra var yanyana iken birbirimizin aracına asılıyoruz . özellikle kir ve toz yüzünden o daha çok pişman oluyor

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz Astra yı, aracı henüz yıkattığınız günün akşamı karanlıkta, bir sokak lambasının aydınlattığı bir yere park edin ve öyle bakın :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

siyah iyidir iyi  greatt ( bakımı düşündüğümden zormuş ama değiyor be :) )

1001720yi.jpg

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

ben çözümü buldum abi. aracı yıkatmıyorum.  011zaa 011zaa 011zaa... dizelden tasarruf yapalım derken (kendi yıkama imkanım ve zamanım yok maalesef) ayda bir 100 tl de ayırmak geriyor bu siyaha.... 011zaa 011zaa 011zaa. en güzeli oldugu gibi bırakmak 005hihih

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=342.msg37947#msg37947 date=1308922003]

en tuhafı da ne biliyor musunuz? Adamın altında jip var. boynunu çevirip siyahastrama bakıyor... 011zaa 011zaa 011zaa

Dün beyaz aracımı aynısının siyahının yanına park ettim ben bile siyaha baktım daha da tuhafı  011zaa
[/quote]

011zaa 011zaa 011zaa

S

screem

Bilgi Girilmemiş

türk_187 link' Alıntı:
ben çözümü buldum abi. aracı yıkatmıyorum.  011zaa 011zaa 011zaa... dizelden tasarruf yapalım derken (kendi yıkama imkanım ve zamanım yok maalesef) ayda bir 100 tl de ayırmak geriyor bu siyaha.... 011zaa 011zaa 011zaa. en güzeli oldugu gibi bırakmak 005hihih
::) ah siyah ahhhh yaktın bizi ama alımın muhteşem..katlanmak zor...

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu hafta üç kere arabamı yıkattım. pazartesi sabahtan yıkattım ve akşam evimin açık otoparkında çiçek sulamak için açılan otomatik fıskıyeler sayesinde sabah geldiğimde araba su çiçeği geçirmiş gibiydi.  31agryyy salı sabah işyerimde kendim yıkadım 2 gün idare etti fakat sevimli exclaim bir ilçe belediyemizin yol ortasındaki ağaçlara yönelik sulama diyemiyeceğim tamamen yıkama amaçlı general_mmmmmmm bol su, bol çamurlu uygulamasına girince tekrar aracı yıkatmaya vermek zorunda kaldım blahhh. aynı günün akşamıda sokağın bir köşesine yerleştirilmiş, hiç gemi gelmeyecek olmasına rağmen gemi bağlamak için kullanılan demir babalardan birine tamponu vurdum ???..çıkan sese nazaran hasar küçük ama auto kinge kesin götürmem gerekiyor..aracın devamlı suretle kuşların göç yoluna denk düşmeside cabası. asitli artıkları hiç eksik olmuyor 002tuhaff
valla arkadaşlar siyah çok güzel bir renk lakin aracı değiştireceğim zaman kesinlikle Ankaranın Dikmeni aklımda olacak... maasaaa

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

ercub link' Alıntı:
bu hafta üç kere arabamı yıkattım. pazartesi sabahtan yıkattım ve akşam evimin açık otoparkında çiçek sulamak için açılan otomatik fıskıyeler sayesinde sabah geldiğimde araba su çiçeği geçirmiş gibiydi.  31agryyy salı sabah işyerimde kendim yıkadım 2 gün idare etti fakat sevimli exclaim bir ilçe belediyemizin yol ortasındaki ağaçlara yönelik sulama diyemiyeceğim tamamen yıkama amaçlı general_mmmmmmm bol su, bol çamurlu uygulamasına girince tekrar aracı yıkatmaya verdim.aynı günün akşamıda sokağın bir köşesine yerleştirilmiş, hiç gemi gelmeyecek olmasına rağmen gemi bağlamak için kullanılan demir babalardan birine tamponu vurdum ???..çıkan sese nazaran hasar küçük ama auto kinge kesin götürmem gerekiyor..aracın devamlı suretle kuşların göç yoluna denk düşmeside cabası. asitli artıkları hiç eksik olmuyor 002tuhaff
valla arkadaşlar siyah çok güzel bir renk lakin aracı değiştireceğim zaman kesinlikle Ankaranın Dikmeni aklımda olacak... maasaaa

sn ercub ben çözümübuldum. aracı yıkatmıyorum... 011zaa