Astra j ilk çalıştırmada sarsıntı, tekleme. Lutfen yardım

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sanırım bursadasiniz, sorunun lpg kaynaklı olduğunu anlaşılırsa lpg ustasına değil lpgayari.com ekibine gidin. Bursada ekipten biri var.

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet bursa dayim netlestirince sizinle irtibat kurup dediğiniz yere gideceğim sağolun ilginiz için
Kayıncomda astra j 1.6 atmosferik var, usta direk Subap değişimi yapmış, sorun devam ediyordu, benim haberim olmadı tabi, bana anlatınca lpg sistemine müdahale ettirdik, düzeldi. Subaplar boşuna değişmiş oldu tabi [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: mehmeteren52

mehmeteren52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayıncomda astra j 1.6 atmosferik var, usta direk Subap değişimi yapmış, sorun devam ediyordu, benim haberim olmadı tabi, bana anlatınca lpg sistemine müdahale ettirdik, düzeldi. Subaplar boşuna değişmiş oldu tabi [emoji106]

Tecrübe işte bilmeden bir ustaya gitsek bana da öyle diyeceklerdi belki de. Bununla geçmiş olur umarım bu vesile ile foruma giriş yapmış oldum ve ne kadar iyi bir topluluk olduğunu anlamış oldum ben de 😉

musceteer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmeteren52 jocam naptiniz? problem nerdeymiş? nasil cozuldu? ben de ayni sorundan muzdaribim. bilgi verirseniz seeinirim

mehmeteren52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmeteren52 jocam naptiniz? problem nerdeymiş? nasil cozuldu? ben de ayni sorundan muzdaribim. bilgi verirseniz seeinirim
Hocam bursa da landirenzo üzerine uzman bir yer buldum lpg ayarı ile sürüş testi üzerinden ince ayar yaparak sorun çözüldü. Siz nereden yazıyorsunuz tam olarak aynı problem mi var

musceteer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bursa da landirenzo üzerine uzman bir yer buldum lpg ayarı ile sürüş testi üzerinden ince ayar yaparak sorun çözüldü. Siz nereden yazıyorsunuz tam olarak aynı problem mi var

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

bursadayim ben de.sorun ayni gibi.ilk calistirmada lpgdeyken 20saniye civari sarsintili calisma sonra hicbirsey yok.yani motor isininca geciyor.ertesi gun ilk calistirmayi benzinde deniyorum sarsintisiz calisiyor. sarsintili calismada sanki hem lpg hem de benzin ayni anda yaniyor ve fazla guc ya da gaz motoru sıkıştırıyor. lpg atiker safefast. senin gittigin yer sadece landirenzoya mi bakiyor?

Son düzenleme:

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lpgayari.com ekibinden Ahmet Nalbantoğlu Bursa'da yaşıyor, kendisiyle verdiğim link üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

tarık58

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar benimde aracımda aynı sorun var aracımda lpg yok hiçde takılmadı.sabahları ilk marşta aşırı sarsıntı ve 5-10 sn sonra hiç birşey yok.gün içerisinde bidaha asla yapmıyor.bazen 2 veya 3 gün yapmadığıda oluyor.bujileri değiştirdim ama hala aynı.

tarık58

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
mrb aracınızdaki titreme ve sarsıntı devam ediyor mu?

fatihder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam benimde aynı sorun vardı.Benzinde sıkıntı olmuyordu.Lpg enjektör lerini temizlettim düzeldi

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi