ÇÖZÜLDÜ Astra j gövde kontrol paneli

TurkSpace

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Değerli forum üyeleri.

Aracımın sağ sinyali yanmamaya ve kapılar kumanda dan açıp kapatmaya başladı

Akabinde sorunun gövde kontrol panelinin hafif oksitlenmesi sonucu olduğu anlaşıldı Antalya'da tamirini yapan yer bulamadım çıkması ile değiştirildi.

Çıkan gövde kontrol paneli elimde ve tamirini yaptırmak istiyorum bu konuda forumda uzman bir arkadaşımız yada işletme varmıdır bana yardımcı olabilecek.

IMG202301311426436577cc89632542db.jpeg

TurkSpace

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu konuda yardımcı olabilecek yokmu değerli arkadaşlar

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

internette benzer konular var. elektronik işiyle uğraşan işinin ehli biri bu lehimleri kontrol eder. tamirin yapar. dikkat edilecek şey tamiri yapan kişinin düzgün iş yapması. uygun fiyata yapması.

• Beğen
Tepkiler: TurkSpace

M.Gürhan

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Hocam opel de elektronik uzmani olarak GM OPEL GARAGE levent usta var istanbul topkapi da.iletişime gecebilirsiniz youtube da iletisim bilgileri vardir.uzaktan baglanti yapabiliyor.yada parçayi kargo ile de gonderebilirsin.işinin ehli dir

• Beğen
Tepkiler: TurkSpace

TurkSpace

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

internette benzer konular var. elektronik işiyle uğraşan işinin ehli biri bu lehimleri kontrol eder. tamirin yapar. dikkat edilecek şey tamiri yapan kişinin düzgün iş yapması. uygun fiyata yapması.
İlgi ve alakan için teşekkür ederim

TurkSpace

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hocam opel de elektronik uzmani olarak GM OPEL GARAGE levent usta var istanbul topkapi da.iletişime gecebilirsiniz youtube da iletisim bilgileri vardir.uzaktan baglanti yapabiliyor.yada parçayi kargo ile de gonderebilirsin.işinin ehli dir
İlgi ve alakan için teşekkür ederim 👍