Astra J gördüğümüzde...

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J gördüğümüzde...

Bizimde komşu ilçede var birtane kırmızı sport .Geçen baktım yanı boştu otoparkta hemen çekiverdim yanına.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde yola çıktığımda bolca Astra J Görüyorum fakat ne sellektör nede 4 lü yakmıyorum gözüm Stickere arıyor göremeyince hiçbişey yapmadan geçip gidiyorum malesef.

BAKUTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Gördüğümüzde...

ben takılıyorum peşisıra ...giresun ordu karayolunda takip mesafesınde devam edıyorum.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Gördüğümüzde...

.......içindekinin, çok yakın bir tanıdığım olduğu hissine kapılıyorum..

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen ışıklarda yan yana denk geldik turbo bir astra ile garip bir şekilde kafamı çevirip bakamadım şöförüne :) hani kapışalım manasında anlar diye. ama yanında durmam ona yetmiş zaten ışık yeşile döndüğü anda uzadı gitti eleman

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

demircic link' Alıntı:
Ben şu anda Artvin'deyim. Mesafe fazla, seyahat süresi de kısa olunca aracımı getirmedim. Artvin'de Astra J'ye rastlayacağımı da tahmin etmiyordum açıkçası. Ama, her kimse (kendisini göremedim henüz) siyah sport model bir Astrayı her gün getiriyor, Valilikte tam da karşıma bırakıyor:) Hoş, iyi de oluyor belki, özlemimi gideriyorum:)

Ben de bir astra gördüğümde genelde sellektör yapıyorum, nadiren de hafifçe kornaya basıyorum. Bir taraftan da korkmuyor değilim aslında, ki geçenlerde gece vakti birisi baya kızmıştı, durup dururken niye sellektör yapıyorum diye. Sonra arkama geçip o da bana durmadan sellektör yapmaya başlamıştı:) Gerçi iyi de oldu, gece sellektör yaparken aracın farları nasıl oluyor diye hep merak ederdim, sayesinde bizzat görmüş oldum:))

:D

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen karşıdan siyah bir astra j geliyordu,ilçe olduğu için dip dibe geçtik adamla,selektör yaptım adama.Adam bön bön bakıyodu niye selektör yapıyo bu adam diye.Bilmiyorlar içimizdeki astra kardeşliğini ;)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben pazar günü E5 Avcılar istikametinden küçükçekmece istikametine gidiyordum. yolda sol şeritte ilerleyen bir opel astra j yetiştim sonra sağına geçtim. yan yana gitmeye başladık yol boştu ama ne o çok basıyor ne de ben sonra  bir baktım sağımda da bir tane geldi üç tane olduk üç şeridide trafiği aksatmıyacak şekilde yanyana taa sefaköye kadar gittik giderken araçtaki herkez bir birine sellektörle selam verdi. Bence dayak yeme pahasına bile olsa sellektör yapalım 011zaa