Astra J Gizli Özelikleri

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Gizli Özelikleri

firstemperor link' Alıntı:
kalın yazılı olan yeri ben bilmiyorum, yeni astra sahibi 2 arkadaşımda bilmiyor bana sordular  032questn  nasıl yapılıyor? bütün modellerde var mı? teşekkürler.
ortalama yakıt tüketimini sıfırlamak çok basit.koldaki orta tuşa 5 saniye basılı tututun sıfırlar.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fazla kimsenin bilmediği bir özellik belirteyim eğer kapı kilitliyken dışarıdan açılmaya yada zorlanmaya çalışılırsa kumandaya bastığınızda araç açılmıyor.anahtarı takıp açtıktan sonra sistem kendini resetliyor ve kapıları açabiliyorsunuz

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
fazla kimsenin bilmediği bir özellik belirteyim eğer kapı kilitliyken dışarıdan açılmaya yada zorlanmaya çalışılırsa kumandaya bastığınızda araç açılmıyor.anahtarı takıp açtıktan sonra sistem kendini resetliyor ve kapıları açabiliyorsunuz
bunu bilmiyordum  thnxx

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konuyu konuşmuştuk ama tüm modellerde varmıydı unuttum?

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Bir cok gizli ozellikten bahsedilmesi guzel.
Benimde sormak istedigim bir konu var.
Arac kalkistan sonra belirli bir km. ye kadar gelince oto.kapilar kilitleniyor buraya kadar hersey normal.
Peki araci durdurduktan sonra stop etmeden rolantide iken sofor kapisini actigimizda diger 3 kapi kapali duruyor.
Sofor kapisi acildiginda diget 3 kapininda acilmasini nasil saglarim ? (Arac stop etmeden rolantide calisiyorken)

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navi 600 bulunan araçlarda 10 sn kadar config tuşuna basili tutarsanız test menüsü açılıyor. Buradan navigasyon, radio vs incik cuncuk bir sürü ayarını görebiliyorsunuz. (Navigasyonda bir suru teknik veri yaninda hız bilgisi de yer alıyor)