Astra j garaji

Astra J nin hangi motor seçeneğini alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şehir içi 8,0 şehir dışı 100 -120 km sabit hızda 5,7 umarım yardımcı olmuşumdur
çok iyimser bir değer olmuş,,

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım herkes arabasını kullanmanın keyfinde hakkaten ses çıkmıyor

kirosgs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoop yettim gayri. 1.3cdti enjoy plus.. 1500km oldu alalı.. isteklerimin tümüne cevap veren bir otomobil. yalnız ortalama 6.1lt yaktığı gösteriyor bu bana biraz fazla geldi gibi. önceki aracım corsa 1.3ctdi ile yaklaşık 5lt yakıyordu (kmde 0,17tl yaktığı baz alınarak). ilerleyen kmlerde düşeceğini umuyorum

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısmetse Bizde Bİr J ile Katılıyoruz Garaja Kırmızı Bir Dizel Arıyoruz Bayi Araştırmasındayız...

kirosgs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısmetse Bizde Bİr J ile Katılıyoruz Garaja Kırmızı Bir Dizel Arıyoruz Bayi Araştırmasındayız...

Opel Erdemir. Haramidere de. Bende arabayı almadan önce çok bayii araştırdım gezdim tozdum en büyük ilgi alaka ve indirimi Opel Erdemirden aldım. Satışta Ümit Abi var. Ona git muhtemelen beni hatırlar. Hatırlamasada her türlü yardımcı olur

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoop yettim gayri. 1.3cdti enjoy plus.. 1500km oldu alalı.. isteklerimin tümüne cevap veren bir otomobil. yalnız ortalama 6.1lt yaktığı gösteriyor bu bana biraz fazla geldi gibi. önceki aracım corsa 1.3ctdi ile yaklaşık 5lt yakıyordu (kmde 0,17tl yaktığı baz alınarak). ilerleyen kmlerde düşeceğini umuyorum
ya benm aracım 3100 km oldu 1.3 dızel sport :S uzun yolda yaptık 1000 km arkadas bu nedır ya daha 6.7 yakıt tuketımı war araba 700 km gıdıyor bı depoyla ya arabayıda tek kısı suruyorum baska yolcu yanı ıse gezmeye sorun oldugundan artık kesın emınım uzun yol da yaptım motor acmaysa actım yeterı kadar uzun yolda 5.5 gosterdı ama cok bastım.ıst geldım 6.7 oldu :S:S:S:S:S:S 50 lıra attım 170 km gıttı ya yok bole olay