Astra J Fiyat Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

ben almadan önce piyasada var olan hemen hemen tüm araçlara baktım, toyota da bunların arasında idi, ama astra gibisi yok. 1.4t sport en iyi seçim bence, tamam afl yokluğunu aratıyor ama diğer eksiklikleri aramazsınız. hem sportun jantı ve içi daha güzel  greatt (cosmocular duymasın :D )

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Corollanın sevdiğim özelliklerinden biri de yan aynaların son derece geniş olması. 3 şeritli bir yolda en sağdan giderken neredeyse en sol şeridi bile görebiliyorsunuz. Dizayn olarak biraz hantal, düz bir görünüme sahip pek estetik yok ama işlevsellik olarak son derece başarılı.

+1

Bu yönüne alıştığımdan sonradan aldığım Focus II ile 3 ciddi kaza atlatmıştım aynalar küçük geldiğinden arkadan gelenleri görememiştim.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
ben almadan önce piyasada var olan hemen hemen tüm araçlara baktım, toyota da bunların arasında idi, ama astra gibisi yok. 1.4t sport en iyi seçim bence, tamam afl yokluğunu aratıyor ama diğer eksiklikleri aramazsınız. hem sportun jantı ve içi daha güzel  greatt (cosmocular duymasın :D )

İçi nasıl daha güzel ? Farklar nedir ?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saint2 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=81.msg47638#msg47638 date=1316677167]

[/quote]
sportun direksiyonun saat 3 ve 9 yönlerinde delikli deri var daha güzel duruyor, orta konsolda beyaz (yada metalik) kaplama var cosmoda karbon tarzı bir kaplama var ama siyah olduğu için göze çarpmıyor, sportun koltuklarında deri yok ama kenar çıkıntılar daha fazla koltuk oturan kişiyi kucaklıyor. bunlardan dolayı ben daha çok beğeniyorum sportun içini. bu arada kapı içi ledlerini 50tl ye yaptırdım, eksilerden birini gidermiş oldum.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde direksiyonun şekli, jantlar ve orta konsoldaki metalik renkli kaplama ve siyah kenarlıklar, sport u cosmoya tercih etmemdeki belli başlı nedenlerdi.  045thumbsup Tabi birde aradaki fiyat farkı var  011zaa

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Benimde direksiyonun şekli, jantlar ve orta konsoldaki metalik renkli kaplama ve siyah kenarlıklar, sport u cosmoya tercih etmemdeki belli başlı nedenlerdi.  045thumbsup Tabi birde aradaki fiyat farkı var  011zaa
:) aynen fiyat farkı artı dediklerin artı koltuk şekli de faklı. sportun koltuğunda deri yok ama sarıp sarmalıyor :D

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar siyah 1.4 sport için 50.800 den aşağı fiyat alamadım istanbul içi uygun fiyat alan olursa paylaşabilir mi?2012 model.yakın zamanda alanlar kaça aldılar acaba.opel satış temsilcisi fiyat çok kırılıyor diye toplantı yapıldı artık herkes aynı fiyatı vercek aynı indirimi yapacak dedi.yüz yüze görüşelim diyorum 1 lira inmem diyor. :mad:

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

tomacco link' Alıntı:
arkadaşlar siyah 1.4 sport için 50.800 den aşağı fiyat alamadım istanbul içi uygun fiyat alan olursa paylaşabilir mi?2012 model.yakın zamanda alanlar kaça aldılar acaba.opel satış temsilcisi fiyat çok kırılıyor diye toplantı yapıldı artık herkes aynı fiyatı vercek aynı indirimi yapacak dedi.yüz yüze görüşelim diyorum 1 lira inmem diyor. :mad:
:) Sana en güzel fiyatı ben verdim.Ciddi araç alıcak arkadaşlar bana ulaşabilirler..İstanbuldan çok daha fazla indirim garanti ederim:)

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Saint2 link=topic=81.msg47683#msg47683 date=1316713827]

[/quote]
sportun direksiyonun saat 3 ve 9 yönlerinde delikli deri var daha güzel duruyor, orta konsolda beyaz (yada metalik) kaplama var cosmoda karbon tarzı bir kaplama var ama siyah olduğu için göze çarpmıyor, sportun koltuklarında deri yok ama kenar çıkıntılar daha fazla koltuk oturan kişiyi kucaklıyor. bunlardan dolayı ben daha çok beğeniyorum sportun içini. bu arada kapı içi ledlerini 50tl ye yaptırdım, eksilerden birini gidermiş oldum.
[/quote]

Kapı içi ledlerini Ankara' da nerede yaptırdınız? Benimde sportu tercih etmemde jantların, fiyat farkının ve deri koltuk döşemelerinini bir süre sonra kızım tarafından hırpanarak zarar görme ihtimalinin  032questn etkisi çok.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekoli06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=81.msg47684#msg47684 date=1316714831]
[quote author=Saint2 link=topic=81.msg47683#msg47683 date=1316713827]

[/quote]
[/quote]

Kapı içi ledlerini Ankara' da nerede yaptırdınız? Benimde sportu tercih etmemde jantların, fiyat farkının ve deri koltuk döşemelerinini bir süre sonra kızım tarafından hırpanarak zarar görme ihtimalinin  032questn etkisi çok.

[/quote]
ankara opak, hatta yarın 2-3 arkadaş servise gitme ihtimalimiz var. biri daha kapı içi led istiyordu, c.tesi beraber gideriz demiştik şu an durum ne bilmiyorum gerçi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...