Astra J Cosmo hakkinda yorumlariniz?

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,
2010 model Astra J Cosmo 1.6 115 HP
hakkinda yorumlarinizi alabilirmiyim..
Kullanan arkadaslar memnunmu?
Kronik problemleri varmi? vs. vs.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kronik olarak hantallığından bahsedilir, vectra C 1.6 ne kadar hantal ise bu araba da o kadar hantaldır. Şehir içinde biraz fazla yaktığından bahsedilir, ancak uzun yolda bir hayli az yakacağı kanaatindeyim. Opelin genelde 1.6 atmosferik motorları sorunsuzdur, bahsettiğiniz motor kodu LPG'ye uyumludur PRINS LPG resmi sitesinde uyumluluk sorgulama kısmından sorgulatmıştım. Eğer navigasyondan tutun, infinity ses sistemi gibi donanımlara sahipse pek umursayacağınız birşey olmamalı.

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navigasyonlu. Ayrica unutmusum arac otomatik vites.
Sanzumanlari tam otomatikmi yoksa yari otomatikmi? Yani debriyaj balatasi varmi?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam otomatik tork konvertörlü active select(yani tiptronik mantıklı, istenirse leri geri vites attırma var), kolay bozulan tiplerden değil. Navigasyonluysa gırtlağına kadar dolu demektir, tam bir konfor arabası.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
J kasa bence şuana kadar Opel'in G kasadan sonra yaptığı en güzel Astra kasası.
G kasa kadar popüler olamaz belki ama ben çok sevdim şahsi görüşüm.
Size de Vectra B'den sonra uçak gibi gelecektir eminim Astra J.
Şimdiden hayırlı olsun...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla dogruya dogru astra jnın ben ıscılıgını ve saglamlıgından suphelerım var acıkcası gercı yenı arabaların hepsı ıscılık olarak zayıf ama benım astra f ım astra j den kat kat saglam bı araba suan ıkı aracada sahıbım yanı astra f bıldıgın kaya gıbı araba astra j hanı kendını bırakcakmıs gıbı deısık

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B'den sonra nasıl uçak gibi gelecek :) . 1.6 atmos , tam otomatik . Şehiriçi 10 litre üzeri yakıt tüketimine hazır olun demek.Üstelikte bu yakıta rağmen performansı çook kötü.Performans konusunda Vectra 2.0'ı ararsınız bence.İki aracı da kullanmış biri olarak 1.6 tam otomatiğin ivmelenmesi gerçekten çok kötü. Onun dışında dolu ve teknolojik bir araba.Performans ve yakıt sorun değilse alınabilir.

muarrem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Vectra B'den sonra nasıl uçak gibi gelecek :) . 1.6 atmos , tam otomatik . Şehiriçi 10 litre üzeri yakıt tüketimine hazır olun demek.Üstelikte bu yakıta rağmen performansı çook kötü.Performans konusunda Vectra 2.0'ı ararsınız bence.İki aracı da kullanmış biri olarak 1.6 tam otomatiğin ivmelenmesi gerçekten çok kötü. Onun dışında dolu ve teknolojik bir araba.Performans ve yakıt sorun değilse alınabilir.

Performans olarak tabiki ucak olamaz. Ama arabanin gogs ve konforu olarak guzeldir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bende uçak gibi derken hızından bahsetmedim, konfor ve doluluğundan bahsettim.
Üstelik Vectra B gibi kronik sorunları derdi tasası yok, uzun süre kafası rahat olur yani :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.6 motor 115 hp olanlardan uzak durun derim. görsel olarak güzel araç fakat motor başınızı ağrıtır. sollamalarda geçebilirmiyim diye düşünürsünüz. astra j alacaksanız 1.4 140 hp turbo sport yada cosmo alacaksınız diğerlerine yanaşmayın derim.

valla dogruya dogru astra jnın ben ıscılıgını ve saglamlıgından suphelerım var acıkcası gercı yenı arabaların hepsı ıscılık olarak zayıf ama benım astra f ım astra j den kat kat saglam bı araba suan ıkı aracada sahıbım yanı astra f bıldıgın kaya gıbı araba astra j hanı kendını bırakcakmıs gıbı deısık

bunlarda astra f ve astra j çarpışma testleri.

f kasada iyi fakat yeni teknoloji j kasa daha güvenli :) birde f kasa artık yaşlandığı için metal yorgunluğu çok fazladır. allah korusun testi şu an yapsanız düşünmesi bile kötü.....

http://www.youtube.com/watch?v=ZPqEptPfXtM

http://www.youtube.com/watch?v=IbeWbbvyf4g