Astra J Cosmo Gündüz Aydınlatması İçindeki Buhar Lekleri Ve Cam Kromları Lekeler

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Aracım 2012 Model Astra J Cosmo Aracın Gündüz Farlarındaki İçindeki Lekeleri Yeni Fark Ettim Ve Cam Kenarındaki Krom Çervelerdeki Lekleri Gördüm Ben Aracın Bakımını Dışarda Yaptırdım 7-8 gün İçerisnde Bakım Yaptırmazsam Garanti Dışına Çıkacak Forumda Bazı Arkadaşların Garantiden Far Ve Çerçevelri Değişmiş Ben Şimdi Bunların Değişimi İçin 650 Lira Verip Tekrar Bakıma Girmem Gerek Sizcee Buna Değermi Bilmiyorum Yakından Bakınca Gözüküyor Servis Bide Opel Servisi OLunca Değişimde Gerçekleşeceğinden Emin Değilim Siz Sayın Arkadaşlar Nediyorsunuz Sizin Görüşleriniz Ve Tecrüblerinize İhtiyacım Var Nedersiniz Bu İşe Cam Çerçeveleri Halledilir Meguiars Hallederiz Dedi FAR lar İçin İleride Daha Fazla Bir Kirlenme Söz Konusu Olurmu Yani Neyapalım Bilemedim

thnxx

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Cosmo Gündüz Aydınlatması İçindeki Buhar Lekleri Ve Cam Kromları Lekeler

Hem farlar hem de cam cerceveleri garantiden degisenlerden biri benim. Ama ugrasip degistiremeyenler de var. Servise gore degisiyor. Servisten fikir almak en iyisi bence.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Cosmo Gündüz Aydınlatması İçindeki Buhar Lekleri Ve Cam Kromları Lekeler

Bende garantiden degistirmistim. Ama artik opel farlara degisim vermiyor degistirmeleri mucize olur.
Heleki cosmo far cifti 4000 TL. İken.
Bakimi neden bekliyorsunuzki hemen gidip servis kaydi actirin garantiye yollasinlar evraklari.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

brk27 link' Alıntı:
Ben Aracın Bakımını Dışarda Yaptırdım 7-8 gün İçerisnde Bakım Yaptırmazsam Garanti Dışına ևıkacak Forumda Bazı Arkadaşların Garantiden Far Ve ևerçevelri Değişmiş Ben şimdi Bunların Değişimi İçin 650 Lira Verip Tekrar Bakıma Girmem Gerek

bakımı dışarda yaptırdım demişsiniz.

Bildiğim kadarıyla yetkili servis dışında bir kez dışarıda müdahele edildiyse araç garanti dışına çıkıyor.  ::) ::)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok umutlu değilim ben ikisi içinde olumsuz yanıt almıştım, ama kafalarına göre takılıyorlar bazı arkadaşların değişti ama benimkileri garanti kapsamında değişmediler. eğer garantiden kayıt açtıracaksan aracın bakımını serviste yaptırman gerekiyor sanırım son bakımı bunu kesinlikle yaptır fakat yinede garanti kapsamında değişim yaparlarmı bu konuda kesin birşey söyleyemem belki cam çıtaları değişebilir ama farlar çok zor.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bu arada değişse bile o lekelerin tekrar ortaya çıkacağını düşünüyorum, ledli olan Sport farlarında da aynı sıkıntı mevcut çünkü.

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bu arada değişse bile o lekelerin tekrar ortaya çıkacağını düşünüyorum, ledli olan Sport farlarında da aynı sıkıntı mevcut çünkü.

Yeniden ևıkacaksa Tornavida Değmesinin Hiç Bir Mantığı Yok Böyle Klasın Daha İyi Boştan Yere Orjinalliği Bozmaya Gerek Yok  byee    special_Yeah    general_Applause

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

brk27 link' Alıntı:
Arkadaşlar Aracım 2012 Model Astra J Cosmo Aracın Gündüz Farlarındaki İçindeki Lekeleri Yeni Fark Ettim Ve Cam Kenarındaki Krom Çervelerdeki Lekleri Gördüm Ben Aracın Bakımını Dışarda Yaptırdım 7-8 gün İçerisnde Bakım Yaptırmazsam Garanti Dışına Çıkacak Forumda Bazı Arkadaşların Garantiden Far Ve Çerçevelri Değişmiş Ben Şimdi Bunların Değişimi İçin 650 Lira Verip Tekrar Bakıma Girmem Gerek Sizcee Buna Değermi Bilmiyorum Yakından Bakınca Gözüküyor Servis Bide Opel Servisi OLunca Değişimde Gerçekleşeceğinden Emin Değilim Siz Sayın Arkadaşlar Nediyorsunuz Sizin Görüşleriniz Ve Tecrüblerinize İhtiyacım Var Nedersiniz Bu İşe Cam Çerçeveleri Halledilir Meguiars Hallederiz Dedi FAR lar İçin İleride Daha Fazla Bir Kirlenme Söz Konusu Olurmu Yani Neyapalım Bilemedim

thnxx

Cam çerçevelerini meguiars hallederiz demiş ben bir çözüm bulamadım eğer yaptırırsan ve lekeler kaybolursa bende yaptırabilirim.

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Cam çerçevelerini meguiars hallederiz demiş ben bir çözüm bulamadım eğer yaptırırsan ve lekeler kaybolursa bende yaptırabilirim.

En Kısa Zamanda Sana Malzemenin Adını Fotoğrafını Atarım  Meguiars Bayisi Bulabilirsen Yakınında Onlarda da Yaptırabilirsn...    greatt

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

brk27 link' Alıntı:
En Kısa Zamanda Sana Malzemenin Adını Fotoğrafını Atarım  Meguiars Bayisi Bulabilirsen Yakınında Onlarda da Yaptırabilirsn...    greatt

Sağol, sendeki lekeler oksit yanık gibimi benim çıtalar güneşte rengarenk oluyor.  :)