Astra J Çift Egzos

S

screem

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Çift Egzos

yaramaz06 link' Alıntı:
bizim eksoz uclarındanda bı ses cıkmadı değilmi yalan oldu gıttı  :D
steering

oferunsal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar,

şimdi son olarak çift egzos uygulamasını yaptıran oldu mu? Gökhan bey siz yaptırdınız sanırım?
bugün odak'tan Tarık bey ile görüştüm, opelsizasla ya gir bak orda yaptım ben filan dedi :)

iki sorum var:
1. çift egzosa geçersek aracın garantisi vs. konusunda sıkıntı çıkar mı?
2. sanırım zaten egzosun sonuna dogru bölünme olacağı için sadece dışarı atılma kısmı etkileniyor. yani benzin tüketimine olumsuz etki etmez?
3. yaptıran bir arkadaş varsa foto paylaşabilir mi?
4. Odak 580TL'ye yaparım diyor, gidiyim yaptırıym mı? :p

teşekkürler!

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oferunsal link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

şimdi son olarak çift egzos uygulamasını yaptıran oldu mu? Gökhan bey siz yaptırdınız sanırım?
bugün odak'tan Tarık bey ile görüştüm, opelsizasla ya gir bak orda yaptım ben filan dedi :)

iki sorum var:
1. çift egzosa geçersek aracın garantisi vs. konusunda sıkıntı çıkar mı?
2. sanırım zaten egzosun sonuna dogru bölünme olacağı için sadece dışarı atılma kısmı etkileniyor. yani benzin tüketimine olumsuz etki etmez?
3. yaptıran bir arkadaş varsa foto paylaşabilir mi?
4. Odak 580TL'ye yaparım diyor, gidiyim yaptırıym mı? :p

teşekkürler!

ben yaptırdım hatta benim arabanın fotolarını odak garage nin sayfasına filanda koymuşlar ordan bakabilirsiniz... yakıtta fark olması için tek neden dahi yok:) garantilikte sorun yok çünkü yetkili servis yapıyor... ben çok beğeniyorum valla:) tavsiye ederim pek bulaşan olmuyor yolda:)

oferunsal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam kırmızı astra'ya siyah tavan kaplatsanız birde tadından yenmez :p
güzel olmuş!

bu egzos uçları şuan solda mevcut olanın aynısı değil mi, soldakine dokunmadan sağa aynısından takıyor?
birde mahsuru yoksa maliyetini paylaşabilirmisiniz?

gökhandinler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak'ta Tarık beyin denetiminde yapıldı uçlar orjinaliyle aynı ama ikiside sonradan takıldı üzerlerinde odak garege logoları var orjinal ucu aldım fiyatta bahsi geçen rakam 580 tl

oferunsal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhandinler link' Alıntı:
Odak'ta Tarık beyin denetiminde yapıldı uçlar orjinaliyle aynı ama ikiside sonradan takıldı üzerlerinde odak garege logoları var orjinal ucu aldım fiyatta bahsi geçen rakam 580 tl

Güzel olmuş valla iyice özendirdiniz beni Gökhan bey :)

Bende bir iki şey düşündüm aracı nasıl güzelleştiririm diye, sizlerinde fikirlerini alabilir miyim?

1. Gökhan beyin çiftegzos uygulaması :)
2. Cam filmi Bunu henüz yaptıramadım. Odak 550TL fiyat verdi Güvenlik+Güneş Korumalı 5 yıl garantiliymiş. Odak'a yaptırayım mı yoksa daha uygun bir fiyata bulabilir miyim?
3. Turbo yazısının altına Irmscher yada Steinmetz logosu yapıştırayım diyorum. Kro mu olur, ne dersiniz?
4. Elbette Jant!
http://www.odakgarage.com/index.php?route=product/product&path=40&product_id=53
Bu jantlarda gözüm var ama artısı eksisi ne olur bilemedim. Birde jant için biraz para biriktirmek gerekecek o yüzden önceliğim ilk üç madde :)

Öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar, teşekkürler!

gökhandinler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oferunsal link' Alıntı:
[quote author=gokhandinler link=topic=1382.msg36567#msg36567 date=1307969199]

Bende bir iki şey düşündüm aracı nasıl güzelleştiririm diye, sizlerinde fikirlerini alabilir miyim?

2. Cam filmi Bunu henüz yaptıramadım. Odak 550TL fiyat verdi Güvenlik+Güneş Korumalı 5 yıl garantiliymiş. Odak'a yaptırayım mı yoksa daha uygun bir fiyata bulabilir miyim?
3. Turbo yazısının altına Irmscher yada Steinmetz logosu yapıştırayım diyorum. Kro mu olur, ne dersiniz?
4. Elbette Jant!
Bu jantlarda gözüm var ama artısı eksisi ne olur bilemedim. Birde jant için biraz para biriktirmek gerekecek o yüzden önceliğim ilk üç madde :)

[/quote]

1.Ben olsam uygulardım :))))
2.cam filmi odak ta yaptırdım dediğiniz fiyat memnunum bi sıkıntı olmadı.
3.logo keyfi bişey ben sol yan sinyalin üstüne transformens amblemi yapıştırdım bence güzel oldu.
4.jant işin gerçeği isteklerimin arasında var ama maliyetli biraz para biriktirmek lazım. :))

oferunsal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhandinler link' Alıntı:
[quote author=oferunsal link=topic=1382.msg36570#msg36570 date=1307970796]
[quote author=gokhandinler link=topic=1382.msg36567#msg36567 date=1307969199]

4. Elbette Jant!

[/quote]

1.Ben olsam uygulardım :))))
2.cam filmi odak ta yaptırdım dediğiniz fiyat memnunum bi sıkıntı olmadı.
3.logo keyfi bişey ben sol yan sinyalin üstüne transformens amblemi yapıştırdım bence güzel oldu.
4.jant işin gerçeği isteklerimin arasında var ama maliyetli biraz para biriktirmek lazım. :))
[/quote]

Görüşleriniz için teşekkürler.
Son olarak şunu sorayım. Bu çift egzos uygulamasını yaparsak aracı garanti kapsamından çıkartırlar mı?
Ben aracı Gedizlerden aldım, satış temsilcim biraz içime kurt düşürdü açıkcası.

gökhandinler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yetkili serviste yaptırdığınız bütün uygulamalar servis yetkilisinin ''bu garantiyi bozar'' demediği sürece bozmaz (zaten garantiyi bozacak uygulamaları servis yapmaz).