Astra j arka koltuk ayak bölümü

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, az önce park ederken fark ettim, astra j diesel de ön koltukların altını saklama gözü olarak kullanıyorum, güneşlik, tablet ve benzeri şeyleri hem görünmeden saklandığı için hemde park yerlerinde görünür olmayıp güvenlik riskini azalttığı için yıllardır bunu yapıyordum, ancak bu gece 30 km kadar yoldan geldim ve aractan inerken her iki koltuğun altında yer alan herşey sıcacık olmuştu, arac enjoy plus ve katalogda arka koltuklar için havalandırma kanalı tarzı birşey bulunmıyor görünmekte, bu ısınmanın sebebi ne olabilir, gözle görünür bir üfleme yeri vb yok...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ön koltuğun altında, arka koltukların ayak havalandırması mevcuttur. Arka koltuktan eğilirseniz göreceksinizdir, taban döşemesinin arasından çıkar. Ayaklara sıcak verdiğinizde oradan göze sıcak hava vuruyordur hali ile.

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle birşey varsa super, 1.16 da civic de üst donanımlarda bile yoktu böyle bir olay, araça birkez daha aşık olurum walla :) bu kanal klima soğuktaykende soğuk üflüyordur o zaman, yazın yaşadık...

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle birşey varsa super, 1.16 da civic de üst donanımlarda bile yoktu böyle bir olay, araça birkez daha aşık olurum walla :) bu kanal klima soğuktaykende soğuk üflüyordur o zaman, yazın yaşadık...

Aynen öyle, tecrübeyle sabittir..