Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

arkadaşlar aracı aldım sayılır, birazdan işlemler biter. 150 km ereğli-karabük yolu ardından ilk izlenimler gelir ;)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
arkadaşlar aracı aldım sayılır, birazdan işlemler biter. 150 km ereğli-karabük yolu ardından ilk izlenimler gelir ;)
Gelsin bakalım, haydi hayırlısı, umarım umduklarınızı fazlasıyla bulursunuz.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:

greatt  special_Yeah iyi yolculuklar

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:

ilk izlenimleri bekliyoruz:)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eve geldim şükür :)

izlenimlerimi yazmadan önce bi şey sorayım. Oradayken farketmedim yolda anladım ki müzik sistemini açmak için ses ayar tuşunun üzerine basıyoruz ya, sonra kapatmak için bastığımda bi türlü kapatamıyorum. Arada bir işe yarıyor sanki, tuşta mı bi şey var acaba? Direksiyon üzerinden sesi kesiyorum ancak, tamamen kapatmak için zorlandım baya...

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Eve geldim şükür :)

izlenimlerimi yazmadan önce bi şey sorayım. Oradayken farketmedim yolda anladım ki müzik sistemini açmak için ses ayar tuşunun üzerine basıyoruz ya, sonra kapatmak için bastığımda bi türlü kapatamıyorum. Arada bir işe yarıyor sanki, tuşta mı bi şey var acaba? Direksiyon üzerinden sesi kesiyorum ancak, tamamen kapatmak için zorlandım baya...
Hayırlı olsun hocam. Bende öyle bir olay yok, basarım açılır, tekrar basarım kapanır anında. Seside aynı tuşu çevirerek kısıp yükseltebilirim.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

galiba o tuş sorunlu bende, yarın iyice bi bakayım.

Bunun haricinde herşey olumlu. Araba gibi araba. Yol tutuş mükemmel gerçekten. İçi dışı tertemiz, kullanımı ergonomisi, çok rafine bi araç. 1.6 olsa fena olmazdı diyorum ama 1.3 de gayet yeterli. Benzinli araçtan geçeni fazlasıyla tatmin edecektir. 1.6 dizelden geçen için de sorun teşkil edecek bi durum yok. En kötü durumda 1 vites düşürüp yeterli çekişi alıyorsunuz.

Yol tutuşa ayrı bir parantez açmak isterim. Kedi gibi çevik gercekten, focus 3 kullanmadım ama 1 ve 2'den bariz iyi bence.

İç malzeme kalitesi ubermaier... Bugün gören herkes hasta oldu. Asıl yorumlar yarın gelir :)

çok detaylı yazamadım ama yavaş yavaş doldururum :)

zor bi parkuru 5.1 ortalama ile bitirdim. 1.6 dizel de aynı yakardı çünkü güç isteyen yerler fazlasıyla vardı. Sürekli yağmur, sis, gece, yol yapımı... İdeal koşullar değildi yani, yoksa 4'lü rakamlar zor değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...