Astra J 1. İstanbul Buluşması Netleşti - Organizasyon Planı

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1. İstanbul Buluşması Netleşti - Organizasyon Planı

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=hüseyintekin link=topic=734.msg13478#msg13478 date=1299622400]
Dışarda 1 metre kar var :)

Cuma karlar eriyecek, Cumartesi yerler kuruyacak, Pazar da bahar havası olacak, benzin de 2tl olacak :)
[/quote]
Eğer dediklerinizin TAMAMI gerçekleşirse lütfen benide organizasyona dahil edin :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kütahya da yer yer 20-25 cm bulan kar var arkadaşalr iki gündür aralıksız yağıyor... gece çok sert olmadığı için fazla birikemedi ama sert olsayıd kesin 50 cmyi bulurdu...

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu kadar araç bir araya gelmişken İstanbul-İzmit karayolunu kapatarak, benzin fiyatları içinde bir basın açıklaması falan yapsanız bari.  :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

İstanbulda hava guzel olsada ıstanbul dışından gelecek olanlar ıcın hava şartları zor olmayacak mı?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

deathburn link' Alıntı:
İstanbulda hava guzel olsada ıstanbul dışından gelecek olanlar ıcın hava şartları zor olmayacak mı?
Güzergahlarını inceleyecekler.

Kocaeli ve İstanbul için son durum:

41943813.png

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım henüz gelmediği ve dolayısıyla işlemleri başlatamadığımdan dolayı eşim çok sinirli... buluşmaya gelmek istiyorduk... ama henüz bir haber yok.... bugün ya da yarın geleceğini söylediler ama buralarda ulaşım aksadı... Bizim baldız az önce Kütahya-Uşak hattında otobüs sefelerinin iptal olduğunu kendisinin de otobüs bulamadığını söyledi... 2-3 saat kadar rötarlı gidecek.... Bilmiyorum durum bu.... ama son ana kadar kovalayacağız :) gelmek için..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

warlordares link' Alıntı:
Aracım henüz gelmediği ve dolayısıyla işlemleri başlatamadığımdan dolayı eşim çok sinirli... buluşmaya gelmek istiyorduk... ama henüz bir haber yok.... bugün ya da yarın geleceğini söylediler ama buralarda ulaşım aksadı... Bizim baldız az önce Kütahya-Uşak hattında otobüs sefelerinin iptal olduğunu kendisinin de otobüs bulamadığını söyledi... 2-3 saat kadar rötarlı gidecek.... Bilmiyorum durum bu.... ama son ana kadar kovalayacağız :) gelmek için..

Son dakikaya kadar sürekli irtibatta olacağız, sizi de aramızda çok görmek istiyoruz ama hava ola ki haftasonu güzel olucak olursa eğer buluşmayı yapmak istiyoruz ama yağışlı olacak olursa zaten buluşmayı 1 hafta öteleyeceğiz.

Umarım sizin işlemleriniz sarkmaz, sizin ve bizim güzergah üzerlerimizde de hava açık olur :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=734.msg13502#msg13502 date=1299663163]

Son dakikaya kadar sürekli irtibatta olacağız, sizi de aramızda çok görmek istiyoruz ama hava ola ki haftasonu güzel olucak olursa eğer buluşmayı yapmak istiyoruz ama yağışlı olacak olursa zaten direk iptal edeceğiz.

Umarım sizin işlemleriniz sarkmaz, sizin ve bizim güzergah üzerlerimizde de hava açık olur :)
[/quote]

Umarım :)  battle_Teroriste ben bu bayiyiyi döverim battle_Escrime

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Valla sizin bu araç teslim işi yılan hikayesine döndü

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hava güzel olursa tabiki görüşelim ama kötü olursada iptal ettik demek yerine herkese 1 hafta erteledik 20 martta bu iş olacak dersek kimsenin ümidide kırılmaz diye düşünüyorum çünkü 1. ertelemede ben baya üzülmüştüm ve üstünden sonra aylar geçmişti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...