ASTRA J 1.6 115 HP ARACIMA sprintbooster

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTRA J 1.6 115 HP ARACIMA sprintbooster taktırmak istiyorum formda konular var ama ağırlık olarak t li motorlar için yorumlar 1.6 115 hp lik aracına sprintbooster taktıran deneyen varmı artı ve eksileri nelrdir taktıran veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J 1.6 115 HP ARACIMA sprintbooster

Benim aracım 1.4T AT ben taktırdım memnunum tavsiye ederim. Genelde otomatik viteslerde daha iyi performans sergiliyor deniyordu açıkçası ben peformanstan gayet memnunum.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Benim aracım 1.4T AT ben taktırdım memnunum tavsiye ederim. Genelde otomatik viteslerde daha iyi performans sergiliyor deniyordu açıkçası ben peformanstan gayet memnunum.

yakıta etkisi nasıl oluyor aceba

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeşil modda kullanırsan az biraz artma var tabiki ama kırmızı modda kullanırsan çok fark oluyor... Yeşil mod yetiyor zaten...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

videoları bekliyoruz reis.sprint booster 1.6larda daha çok işe yarayacaktır.Turbo araçlar düşük devirlerde zaten atik.bizim atmosferiklerdeki sıkıntımız düşük devirlerde hızlanamama.yüksek devirlerde güzel bir motor ama düşükte hantal kalıyor.daha hızlı gaz tepkisi arabada çok büyük fark yaratacaktır..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
videoları bekliyoruz reis.sprint booster 1.6larda daha çok işe yarayacaktır.Turbo araçlar düşük devirlerde zaten atik.bizim atmosferiklerdeki sıkıntımız düşük devirlerde hızlanamama.yüksek devirlerde güzel bir motor ama düşükte hantal kalıyor.daha hızlı gaz tepkisi arabada çok büyük fark yaratacaktır..

Evet bende vıdeo beklıyorum bakalım bızım 115 lıler nasıl olacak kalkıs ara hızlanmalar vs takıpteyım

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MAllesef kayseride ankara istanbul gibi dene beğenirsen taktır diyecek bir yer yok mallesef onun içinde kararsızım şu an için ama kafamda iyice yer etti

garageottoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara'ya yolunuz düşerse Odak Dynamics olarak montajı 2-3 dakika gibi sürede gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz kargo ile teminini sağlarım ayrıntılı bir şekilde montajı hakkında bilgi veririm. Montajı gayet basittir..

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garageottoman link' Alıntı:
Ankara'ya yolunuz düşerse Odak Dynamics olarak montajı 2-3 dakika gibi sürede gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz kargo ile teminini sağlarım ayrıntılı bir şekilde montajı hakkında bilgi veririm. Montajı gayet basittir..
Fiyatı ne olacak biz forum üyelerine şöyle birkaç arkadaş alsak  032questn

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet fiyat nedir acaba
ben ankaradayım, araç manuel 1.6 j
düşük devirde ve rampadaki bayılmayı iyileştiriyor ise taktırabilirim bilgi verir misiniz?