Astra j 1.4t balata delpi mi bosch mu ?

Maske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün takilacak yardimci olursanız sevinirim.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben delphi'den hiç memnun kalmadım. İlk takıldığında geri geri giderken arka balatalardan garç gurç sesler geliyordu. Sökülüp zımparalandı geri giderkenki ses %95 kayboldu fakat ileri giderkenki sesler devam etti. 20bin km oldu daha yeni yeni sesler geçti. Belki de bitmeye yaklaşmıştır, ne kadar kullanılır bilmiyorum. Ama delphi önermiyorum... bosch hiç kullanmadım, gm'lerde çok fazla ses yoktu, geçenlerde arkadaşıma blueprint diye ilk kez duyduğum bir marka taktırdık, gayet memnun olduğunu söylüyor. Alman malıymış. ben de bir dahakine düşünüyorum...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Maske

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta veka marka taktırdım yedek parçacı tavsiyesi ile. Hem yumuşak hem sessiz 1000 km kadar yaptım memnunum. Daha önce delphi vardı at araçta 50bin km daha yarısı erimiş balatanin.boyle bir balata yok.Söktürüp attım. Ses yapıyordu birde delphiler. Yolda giderken.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben nedense yedek parçada Bosch markasını tercih ediyorum...Büyük oranda memnun kalıyorum...

• Beğen

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Balatalari gecen sene bugunlerde degistirmistim. Ilk balata degisimimde arastirdim ve bana delphinin ses yapacagini Hi-qu marka almam soylendi on arka 190 200 TL civarina almistim. Ses yapti mi hayir performans nasil gayet iyi yani kisacasi memnunum. Onerilir. Bir cok astra kullanici bu markayi tercih ediyor Ankara'da.

• Beğen

Maske

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bosch servisi işçilik dahil arka balata icin 160 lira fiyat verdi. Gittim değiştirmek için ama usta daha balatalarin biraz daha idare edebileceğini söyledi. Ben de Allah razi olsun dedim çıktım.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Balatalari gecen sene bugunlerde degistirmistim. Ilk balata degisimimde arastirdim ve bana delphinin ses yapacagini Hi-qu marka almam soylendi on arka 190 200 TL civarina almistim. Ses yapti mi hayir performans nasil gayet iyi yani kisacasi memnunum. Onerilir. Bir cok astra kullanici bu markayi tercih ediyor Ankara'da.
Öneriniz üzerine menşeini merak ettim baktım ki kore malıymış. Koreliler kaliteli ürünler üretiyor. Kullandığım nexen marka lastiklerden biliyorum...
Balata seçiminde bu markayı da listeme aldım. teşekkürler...

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben önlere Ferodo taktırdım. Kesinlikle ses yok ve yumuşak, kaliteli bir balata. Sanırım İngiliz malı. İnternetten almıştım 250 TL civarıydı.
Arkalara Delphi taktırmıştım bunlar ucuzdu tam ucuz etin yahnisi olayı oldu. Islık sesi yapıyorlar bazen. Sert balatalardiskleri de çizebilir bi daha delphi almayacağım. Ya ferodo ya GM kullanacağım. İnternette satılan TRW'ler sahte olabilir çok bilinen bir marka zira ama ucuz satıyorlar. Dikkat etmekte fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Maske ve omeroz

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ferodo'yu kesinlikle araştırın derim arkadaşlar ben 2 yıldır kullanıyorum hala çok kalınlar. Ses asla yok. Fren pedal hissi yumuşadı ve iyi tutuyor. Kutusundan çıkan herşeyiyle orijinal olduğunu belli ediyordu.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ferodo'yu kesinlikle araştırın derim arkadaşlar ben 2 yıldır kullanıyorum hala çok kalınlar. Ses asla yok. Fren pedal hissi yumuşadı ve iyi tutuyor. Kutusundan çıkan herşeyiyle orijinal olduğunu belli ediyordu.
Evet ingiliz menşeili. Ferodo'nun fren disklerini ve fren hidroliğini kullanıyorum. Kalitesini bildiğim bir marka fakat fren balatası hakkında fikrim yoktu. Bunu da ekledim listeme teşekkürler..