astra için android eğlence sistemi

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra için android eğlence sistemi

ersunsahin link' Alıntı:
Android cihazın en büyük sıkıntısı cold start veya resart süresidir sanırım bazılarımız radyo dinlemek için 15-30 sn beklemek istemeyebilir.  :-[
ilk açılış süresi biraz uzun 10-15sn kadar. ama açıldıktan sonra geçişlerde hiç sıkıntı yok. ben test ettim gayet stabil çalışıyor android 2.3

Seng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nerede test ettiniz acaba hocam?

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARKADAŞLAR CYCLONE DAN YAZILIMDAN SORUMLU KİŞİ MUSTAFA BEY LE GÖRÜŞTÜM CYLONE UN ANDROİD CİHAZININ ŞUAN OLMADIĞINI VE ÜRETİLMESİNİNDE ŞU AN İÇİN MÜMKÜN OLMADIĞINI SÖYLEMİŞTİR.YANİ CYCLONE UN ANDROİDLİ NAVİSİ MALASEF HİÇBİR ZAMAN OLMAYACAK

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
ARKADAŞLAR CYCLONE DAN YAZILIMDAN SORUMLU KİŞİ MUSTAFA BEY LE GÖRÜŞTÜM CYLONE UN ANDROİD CİHAZININ ŞUAN OLMADIĞINI VE ÜRETİLMESİNİNDE ŞU AN İÇİN MÜMKÜN OLMADIĞINI SÖYLEMİŞTİR.YANİ CYCLONE UN ANDROİDLİ NAVİSİ MALASEF HİÇBİR ZAMAN OLMAYACAK

Clone olması şart değil zaten araçla uyumlu olması gerekli yalnızca !

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba. Geçen hafta Opel Astra J sahibi olarak aranıza katıldım. Konuyu araştırıyordum ben de. Sanırım beklenen cihaz  aşağıdaki linkteki videodaki cihaz. Tedarikçi firma yetkilisi başka bir genel forum sitesine özel KDV ve MONTAJ dahil 1480TL gibi bir fiyat vermiş. Almayı düşünen arkadaşlar olursa birleşelim gerekirse adminler de görüşüp forumumuza özel indirim alsınlar, toplu indirim yaptırıp taktıralım araçlarımıza.

Forumda konuları biraz araştırınca farkettim ki konu başka başlıklar altında incelenmiş http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=7938.0

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

045thumbsup thnxx

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu navigasyondan almak isteyen arkadaşlar toplanalım hepberaber alalım indirimde yaparlar herhalde hem ucuza gelir hemde androidin keyfini çıkarırırız.Bu konuyla uğraşacak arkadaş bir konu açarsa orada almak isteyenlerin listesini felan yaparsa süper olur en azından 5 kişi  bile gidip taktırsa cyclonedan daha ucuza gelir.