Astra H vites körüğü değişimi yardım ..

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bu konuda bilgisi olan bilgilerini paylasırsa sevınırım. Forumda arastırdım net birşey göremedım yanı aynı sorunu yasayan goremedım!
Gecen aldıgım vites körüğünü bugun degıstıreyım dedım ama beceremedim resımlerde anlattıgım gibi plastık parcayla krom parcanın arasına deriyi nasıl sıkıstıracagımı anlamadım kıracam dıye korkuyorum :) varmı acaba aynı sorunla karsılasan takabılen yardımlarınızı esırgemezsenı sevınırım :)
şimdiden tesekkurler
husb7.jpg
[/url][/IMG]

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

Teşekkür ederiim gördüm o linktekı işlemi daha once fakat o şekilde degıl gıbı benmkı tam anlamıyla anlatmamıs vıtes topuzunun bıtımındekı beyaz kelepce gıbı seyler krom malzemenn arasına gırecek o kelepceyı nasıl cıkartacagım onu bılemedım. bılenler daha once deneyenler warsa daha ıyı anlayabılır benı resımdekı gıbı degıl yanı olay..

ferit_75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustan onu oraya sıkıştırmak tam bir mucize ben bugun sıkıstırdım oldu ama benımde canım cıktı piskolojım bozuldu :(

theniksiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan bende orda kaldım bit türlü çıkmadı olmazsa yapıştıracam gidecek

theniksiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslaş vites topuzu altta tırnaklı dipten iki tornaavida ile kastırncaa çıkıyor çıkarınca daha kolay takabiliyorsunuz körüğü

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

demsat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben 6 vites olan opel astra h 'nin körüğünü değiştirmek için gezmediğim sayfa kalmadı bende teknik bir işle uğraştığım için ilgilendim ve çözdüm youtube de yayınladım .adres burda tıklayınız.Birinci zor oldu ama şimdi bunu değiştirmek benim için artık cok basit
selamlar.....

https://www.youtube.com/watch?v=Vi97fYkQvp4