Astra H uzun yolda hararet sorunu

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2005 astra h 1.6 Twinport Otomatik vites aracım var gecen sene yine aynı sorunla karsılasınca termostad ve hortumları değiştirmiştim sorun düzelmişti şimdi yine yaz gelmesiyle beraber uzun yolda rampa cıkarken hararet lambası yanıyor şehir içinde sorun yok sadece uzun yolda rampa cıkarken yanıyor hararet lambası ne yapmam gerekiyor bir bilgisi olan varmı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Merhaba arkadaşlar 2005 astra h 1.6 Twinport Otomatik vites aracım var gecen sene yine aynı sorunla karsılasınca termostad ve hortumları değiştirmiştim sorun düzelmişti şimdi yine yaz gelmesiyle beraber uzun yolda rampa cıkarken hararet lambası yanıyor şehir içinde sorun yok sadece uzun yolda rampa cıkarken yanıyor hararet lambası ne yapmam gerekiyor bir bilgisi olan varmı

Devri daim pompasına baktırdın mı?

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok devir daime bakılmadı galiba önce termostada baktılar onda dorun olumca devirdaime bakmadılar

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracda su eksiltme yok ama

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Devri daim pompasının içinde su dolaşımını sağlayan bir pervane var zaman içinde o pervane eriyor ve işlevini tam olarak yapamaz oluyor. Aslında pompa tam dönüyor ama dolaşan su tam anlamı ile dolaşmıyor. Benim ilk akılıma gelen devri daim oldu.

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olabilir abi radyatör tıkalı yada kirli olabilir diyende var o konuda nr düşünüyosun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olabilir abi radyatör tıkalı yada kirli olabilir diyende var o konuda nr düşünüyosun

Araç da bunca zaman su kullanılmadı ise paslanma da olmaz tıkanma da ama araca bir antifriz bir su doldurdular ise o zaman bir şey diyemem. Ama antifriz kullanılan bir aracın radyatörü tıkanması için bana göre bir sebep yok.

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne malesef ki benden onceki sahıbının nasıl kullandıgını bılmıyorum ki cimrinin tekıymıs hıc sanayıye gıtmemıs ben 7 bın tl harcadım bır yılda degıstırmedıgım arıza yapmayan parcası kalmadı abi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
araba masrafa gelince satışa çıkarıp eksikleri gizliyorlar. sonra da alan kişi uğraşıp duruyor. ama o para helal olmaz satana. zaten başından musibet de eksik olmaz böyle gizli saklı satış yapanda.

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen abicim opel servıs soyledi binmiş binmiş sonuna getirmiş sana satmış demişti ilk aldıgımda hatta 4 bin yer bu araba demişti 7 bin yedi ve hala yiyecek satmayı dusunuyorum ama vicdanım el vermıyor alacak adama yazık gunah ama bana satan adam bıle bıle sattı tabıkıde yemek nasip olmamıstır benım rıskımı