Astra h teybi kontağa bağlama

Neo59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar umuyorumki burda tecrübeli tesisatçı yada bilgili arkadaşlar vardır. Astra h aracımın teybini değiştiriyorum ancak bu araçta acc denen kontaktan gelen bir kablo yok. kendi teybi can-bus denen protokol ile haberleşiyor. Çakmağa bağlamak aklıma geldi ama onda kontak kapanınca kapanıyor. Teybi kontağa bağlayabilmek için sinyal alabileceğimiz bir yer bilen varmı. Yardımcı olursanız çok iyi olur. Saygılar

Neo59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Valla şu an tesisiatı bağlıyorlar. Gönderdiğiniz resmi bağlayan arkadaşa verdim. İnşallah astra h dada bağlantı aynıdır. Yardımınız için çok teşekkürler.

RESUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar slm size yardım edebilirim bende astra gtc var aynı sorunu bende de var ama ben çözdüm motorun içinde sigorta kutusu var onun ordan alabilirsinzi ben ordan aldım hiç bi sorun yaşamadım acc olayınıda şimdi kullanabiliyorumm yardımcı alabilsem ne mutlu bana.
NOT: +12 volt bulabilmeniz için avometre yardımıyla yapabilirsiz avo metrenin eksi ucunu akünün eksi ucuna baglayın sonra kontogınızı açın boşta olan soketlerden birine tutun +12 volt gördügünüzde ordan teyp be +12 volt verebilri,sinzi

Neo59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Biraz daha ayrıntı vermeniz mümkünmü? Ben astraların sigortalığının bagajda olduğunu biliyorum. Tam nerden almamız lazım elektriği, bir resim v.s. eklemeniz mümkünmü? Saygılar

RESUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
02032009024.jpg
arkadaşım astralarda 2 ayrı sigorta tablosu vardır bagajdaki arabanın genel sigortalarıdır birde motorun içinde sigorta toblosu vardır buda motor sigortalrının oldugu yerdir yan, motorun sigortaları resmi eklemeye çalışıyorum ama yapamadım bu sitede yeniyim eger nasıl resim ekleyecegimi bana ögretirsen hemen resmi ekleye bilirim

Son düzenleme: