Astra H tampon Plastiği?

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım Astra H.Ön tamponun altındaki plastiğin sol tarafı çıkmış.Kardan oldu sanırım.Ayrı olarak satılıyormu bilgisi olan var mı?

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu değil tamponun altında lastik var iki parça halinde benim kopan parça o.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım onu siyah liften bahsediyorsunuz ben sadece tampon eki satan yerde belki o siyah liftden de olabilir diye düşünüyorum , olmassa illaki opel servislerinde olucakdır .

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karlığı değiştirmeye gerek kalmadan, perçinle tutturabilirler. Servis direk değişime gider. Öncesinde güvenilir bir kaportacıya gösterin, yapılabilecek şeyi söyler.

arif06-eski

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaportacılar, karlık, tuning firmaları, dükkanları bu işin erbabı.Dediğiniz ön tampon siyah lastik karlık 2 parçadan oluşur ve fiyatı yetkili servislerde oldukça pahalıdır. Hatta fiyatından dolayı diğer kalanıda sökenler mevcuttur. Perçinle ya da matkapla delmek süretiyle yeniden vidalanıp yerine oturuyorsa ki %50 deforme olmadıysa muhakkak tamir edilir. Siz çıkan parçayı sakın atmayın ve doğruca tamire yönelin.

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aynı arac bende de var ve herhangı bır surtme veya darbe almamıs olmasına ragmen tek taraftaki lastıkte ayrılma oldu.yanı o lastıkler fazla dayanıklı parçalar değilmiş.aynı aracı kullanan arkadaslara referans olması ıcın paylastım dusuncemı

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkıntının diğer yanıda parça yok nerde düşmüşse bulamadım.