Astra H SW

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar... Emektar corsamız gitti, yeni Opelimiz geldi... siyah araba hiç almamıştım bakım zorluğunu iyi bilirim ama uygun ve temiz bulunca aldık gitti...

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Sw almayım diye arkadaşlarım çok ısrar ettiler ama aldığıma bir kere bile pişman olmadım. Direksiyondaki radyo tuşları, el freni körüğü ve vites körüğü ile başlarız ufak ufak... Bahara doğru boya koruma yaparsak tadından yenmez gibi duruyor...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Teşekkürler Sw almayım diye arkadaşlarım çok ısrar ettiler ama aldığıma bir kere bile pişman olmadım. Direksiyondaki radyo tuşları, el freni körüğü ve vites körüğü ile başlarız ufak ufak... Bahara doğru boya koruma yaparsak tadından yenmez gibi duruyor...

SW çok amaçlı araçlar aslında bakma... istediğin şekilde kullan. Kamyonet olarak çok kez kullandım ;)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2-3 yıla kadar sw düşünüyorum çünkü şuanki aracım akülü araç gibi geliyor ve beni sedan bile kesmiyor. Memlekete gidip gelme eksik olmuyor ve herseferinde birdolu eşya ile geliyor gidiyorum. Şuan alacak olsam dizel otomatik(30-40.000 km kadar) 2011-2012 focus sw alırdım.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Turk insanının sedan hastalığı yüzünden , bir kez SW (yeni isimleri ile sport tourer) kullandın mı vaz geçilmez olur . Hele ki insignia sport tourer yok mu ! Bayılıyorum o araca .

aracı 2. El aldığınız icin deger kaybını ilk sahibi yaşamıştır zaten , bundan sonrası icin size lazım olan sey gezmek :) hayırlı olsun .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende 2-3 yıla kadar sw düşünüyorum çünkü şuanki aracım akülü araç gibi geliyor ve beni sedan bile kesmiyor. Memlekete gidip gelme eksik olmuyor ve herseferinde birdolu eşya ile geliyor gidiyorum. Şuan alacak olsam dizel otomatik(30-40.000 km kadar) 2011-2012 focus sw alırdım.

Aynen öyle arif köye giderken buradan gidecekleri yükle sonra oradan gelirken oradan gelecekleri yükle diyelim bir yerden bir buzdolap aldın onu da yükle :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac dizelmi ? hayırlı olsun..