Astra h sport mod tuşu

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba . Aracima sport mod eklemek istiyorum ancak bu tus takimini nereden bulabilirim?

IMG_20211224_201728fd88164695e0d964.jpg

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam astralarda sport tuşu genelde easytronik vitesle gelir. Sadece tuş eklenmesi ile sport özelliği kazanamazsınız.performansa yönelik kazanım elde etmek istiyorsanız sport tuşuna alternatif olarak pedal commander alıp kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: İusta ve Alfonso

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çıkmacı veya servislerden...

• Beğen
Tepkiler: İusta

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam astralarda sport tuşu genelde easytronik vitesle gelir. Sadece tuş eklenmesi ile sport özelliği kazanamazsınız.performansa yönelik kazanım elde etmek istiyorsanız sport tuşuna alternatif olarak pedal commander alıp kullanabilirsiniz.
Gaz tepkisini arttiriyor diye biliyorum . Cok fazla bi performans beklentim yok zaten rampalarda falan gaz hassaslasirsa daha iyi olur diye yapmayo düşünüyorum.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gaz tepkisini arttiriyor diye biliyorum . Cok fazla bi performans beklentim yok zaten rampalarda falan gaz hassaslasirsa daha iyi olur diye yapmayo düşünüyorum.
Valla hocam bende var sport tuşu. Dediğin gibi gaz tepkisi çok güzel oluyor. Ama araç sürekli yüksek devir çalıştığı için sadece sollamalarda kullanıyorum kıyamıyorum 😀 pedal commander de işini görür ama malum piyasa sebebiyle onun da fiyatı uçmuştur.