Astra H Spor Yay ve Spor Görünüm Hk.

tamersezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar 3 yil Wolksvagen kullandiktan sonra 2010 model Astra H Enjoy Plus Easytronik alarak Opel seruvenime başladim.. Genel olarak memnunum ki zaten bazi olumsuzluklari farkinda olarak ve kabullenerek aldim. Örnegin vites gecislerinin biraz hissedilir olmasi, konfor olarak Wolksvagen kadar rahat olmayacagini.. vb.. Aracim 96.000 de temiz kullanilmis yol yapmamis ve orjinal bir arac.. Fakat son gunlerde araca biraz spor gorunum verme fikri aklima takildi.. Spor yay konusunda yorumlara baktim okudum arastirdim.. Eibach gercekten tek secenek gibi gorunuyor spor yay konusunda.. Birde cam filmi yaptirmak istiyorum ama pandizotlarin sokulmesi geri takilmasi ses sorunlarini ortaya cikarir mi diye cekingem var...

Bu konularda sizlere ve tecrube sahibi arkadaslara bir danismak istedim. Yardimci olursaniz sevinirim. Iyi forumlar.

Arac orjinal resmi (üstteki) ve photoshop ile yaptigim yaylar ve film cam uygulaninca nasil gorunecegine dair bir fikir veren resmi ekliyorum. (Alttaki resim)

AyjdOB.jpg

d79ALp.jpg

Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eibach iyidir. hr da olabilir.
cam filmi için kapı döşemelerini söktürmemeye bak derim. illaki zarar görür sonrası malum ses ,tıkırtı...

tamersezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler bende ayni sekilde dusunuyorum ama cam filmi spor gorunum icin sart kanisindayim. Sökmeden yapilan cam filmi uygulamalarida ne kadar kalici olur bilmiyorum. Burda kararsiz kaldim..