Astra h spor yay önerileriniz

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgılı opel severler.konuyu dogru yeremi actım bılmıyorum eger yanlıssa uyarın.2009 yılında aldıgım astra h 1.3 cdti aracımın garantisi bitti.bende genclık heveslerımı egolarmı tatmın etmek ıcın aracımda bırazcık degısıklıkler yapmak ıstıyorum:)aracımda bodykıt var.eger bu konuda bılgısı olan varsa bana taktırmamı onerırmı?onermezse neden? ne marka? kac cm ? artıları veya eksılerı nelerdır? ılgılenenlere tesekkur ederım..

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eibach sportline 5cm yay kullanıyorum memnunum... Bolca konu açılmıştı bu konu hakkında biraz araştırsak forum içinde + ları neler - leri neler bulunabilir.

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendıme pek guvenemedıgım ıcın 3.5 cm dusunuyorum.cukurlarda sekme fln oluyormu acaba? body kit lerden yana sıkıntı cekermıyım?

Body kitlerde pek bir sıkıntı çıkıcağını sanmıyorum gayet de güzel bir görüntüsü olur bence... ilk başta 3.5 cm takıp sonra söktürüp 5cm taktım ben şuan 7 lik falan olsa orjinal amortisörleri patlatmıcağını bilsem takarım coilover şart bana galiba :D sekme konusuna gelirsek ufak ufak zıplıyoruz mesela köprüden karşıya geçerken arka koltukda oturanların kafasını aynadan izlemek çok hoşuma gidiyor keyifli bence , kasisler + çukurlarda falan bunlara dikkat edilmesi lazım zaten yaylardan sonra misal kasislere hızlı langur lungur girmeye devam edilirse rot balans falan sıkıntı olabilir. Yol tutuşundaki değişme anlatılmaz zaten yaşanır... ;)

Son düzenleme:

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Body kitlerde pek bir sıkıntı çıkıcağını sanmıyorum gayet de güzel bir görüntüsü olur bence... ilk başta 3.5 cm takıp sonra söktürüp 5cm taktım ben şuan 7 lik falan olsa orjinal amortisörleri patlatmıcağını bilsem takarım coilover şart bana galiba :D sekme konusuna gelirsek ufak ufak zıplıyoruz mesela köprüden karşıya geçerken arka koltukda oturanların kafasını aynadan izlemek çok hoşuma gidiyor keyifli bence , kasisler + çukurlarda falan bunlara dikkat edilmesi lazım zaten yaylardan sonra misal kasislere hızlı langur lungur girmeye devam edilirse rot balans falan sıkıntı olabilir. Yol tutuşundaki değişme anlatılmaz zaten yaşanır... ;)

bu dedikleriniz 3.5 cm kullananlardada oluyormu?ben konfor azalıcak dıye tereddutluyum.konforun dahada artacagını soleyen kısılerde var.eibach fıyat olarak ve ısım olarak uygun gelıyor bana baya arastırdım bu konuyu forumda ama ıstedıgım cevapları alamadım oyuzden yenı bır konu acma ıhtıyacı duydum