Astra H sol kısa far ampulü

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Akşamüstü eve geldim. 10 dakika sonra tekrar para çekmeye giderim dedim. Sol kısa far uyarısı verdi. Patlamış sanırım. Kaça değişir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Madem patladı bence yine halojen ama daha güçlü ve performanslı aydınlatan Philips Extreme Vision almanızı öneririm ;)

Çifti 70 TL civarıydı Parasını hakeden bir üründür ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Madem patladı bence yine halojen ama daha güçlü ve performanslı aydınlatan Philips Extreme Vision almanızı öneririm ;)

Çifti 70 TL civarıydı Parasını hakeden bir üründür ;)

wattı yüksekse ve Fazla ısınıyorsa ampül, farın içini karartıp, kavuruyor. Tabii osram, philips te watt değeri aynıysa kaliteli ürünlerdir kullanılır. Night vision plus mu ne vardı eskiden, güzel üründü.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Elektrikçime gittim :) 10 TL'ye taktı. Artık ne kadar ömürlü olur bilmem. Tekrar patlarsa kendim alıp takacağım. İşi çözdüm. İnternette biraz araştırmıştım. Davlumbazdan küçük kapakla değiştiriliyor. Usta kaputu açıp önden sökmeye başladı. Dur dedim :) Sonra uyandı tabi. Bu ara sarı mavili bi kutuydu. Piyasa malı sanırım. Birde beyaz gibi. Sağ sarı sol beyaz oldu :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oshram h7 15 liraya aldım bir hafta arayla dayımın corsanınkilerde patlamıştı. tam bir işkence değiştirmek :D :D

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wattı yüksekse ve Fazla ısınıyorsa ampül, farın içini karartıp, kavuruyor. Tabii osram, philips te watt değeri aynıysa kaliteli ürünlerdir kullanılır. Night vision plus mu ne vardı eskiden, güzel üründü.

Googla yazıp bakarsanız bu dediğim ürünün H7 12V ve 55W olduğunu göreceksiniz.

100W takınca tabiki çok daha fazla aydınlatır ama fark çanağınıda yakar.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bile reklam

imla hataları için affola mobil gönderi