astra h soğutucu sıvı durumu ikazı hakkında..(2006 1.3cdti)

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi forumlar dilerim..
araç: astra 06 1.3 cdti
aracım iki gündür şu ikazı veriyor
''soğutucu sıvı durumunu kontrol edin''
antifriz eklemesi yaptım ama sorun seviye düşüklüğü değil maalesef..çünkü seviye olası gerektiği yerde
servisime uğradım sıvı haznesi müşürü arızalı olabilir dedi.
o parçada hazne ile birlikte satılıyormuş sanırım :(
size danışmak istegiğim bu sorunu yaşayan var mı.. nasıl tamir edildiği,
değişmesi gereken parça fiyatı (aşağı yukarı) :)
vs. vs.
şimdiden teşekkürler..

itechin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı sorunu yaşadım.servise götürdüm 100 ytl civarında bir fiyata değiştirdiler...sonra sanayide bir ustam vardı ona sordum oda dediki bazen müşürlerde kireçlenme olabiliyomuş. bir kireç çözücü deneseydik keşke..ama tabi iş işten geçmişti...sende bir soruştur istersen belki o kadar para ödemeden halledebilirsin...

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı sorunu yaşadım.servise götürdüm 100 ytl civarında bir fiyata değiştirdiler...sonra sanayide bir ustam vardı ona sordum oda dediki bazen müşürlerde kireçlenme olabiliyomuş. bir kireç çözücü deneseydik keşke..ama tabi iş işten geçmişti...sende bir soruştur istersen belki o kadar para ödemeden halledebilirsin...
teşekkür ederim aytekin kardeş açıklaman için aklımda olsun yarın ya da p.tesı hallederım ınsallah buradanda yazarım ;)

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede war hala suruyor, dedıgın gıbı hararet musuru arızalı. bende opel balkandan fıyat aldım ıscılık dahıl 140 mılyon dedıler. ama oyle kullanıyorum ara sıra kendı kendıne verıyor ıkaz ara sıra gıdıyor:D

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede war hala suruyor, dedıgın gıbı hararet musuru arızalı. bende opel balkandan fıyat aldım ıscılık dahıl 140 mılyon dedıler. ama oyle kullanıyorum ara sıra kendı kendıne verıyor ıkaz ara sıra gıdıyor:D
bendede yapmıyor artık tüm fişleri kontrol ettim sanırım oksıt vs yapmıştı gectı :) yaşasınn. :)

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi fişleri kontrol ettın kardes bende bı bakıyım, bosuna 140 mılyon vermıyelım
forumda fiyatını öğrenince açtım kaputunu arabamın genleşme kabı yani antfriz eklediğimiz kabın altına giren bir fiş var onu kontrol ettim yandaki boru ve kabloları kontrol ettım ve bıraz daha antıfırız ekledım artık yapmaz oldu :) müşürü kireç çözücüye koymayıda dene dıyor arkadaslar dene ıstersen alper?