Astra h şoför kapisi sesi ????

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zzzzzzzzzzzzzzzz gibi bir ses bende de var. özellikle binerken ve inmeden önce. bir dakika c,varında bekliyorum o arada bu sesi duyuyorum.

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende kontağı yarım açtığımda 1-2 gündür bu sese benzer bir ses duymaya başladım .Açıkçası rahatsızdas oldum.Araba uzun zamandır bizde ama daha yeni farkettim.belkide arıza tam bilemiyorum.Bende bu durumu sormayı düüşünüyordum.Ne olduğunu anlayamadım.Sizlerdeen fikir alayım

zamazingo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cumartesi aracımı ankara opis'e götürdüm. zzzzzzzzz sesinin aracın kaloriferinden geldiğini ve kendini ayarladığını söyledi. sadece sürücü kapısıyla bağlantılı olduğunu ve ses kesilmeden de aracın çalıştırılmamasının gerektiğini ifade ettiler. kalorifer sistemi ile alakalıymış. kendini calibre ediyormuş.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cumartesi aracımı ankara opis'e götürdüm. zzzzzzzzz sesinin aracın kaloriferinden geldiğini ve kendini ayarladığını söyledi. sadece sürücü kapısıyla bağlantılı olduğunu ve ses kesilmeden de aracın çalıştırılmamasının gerektiğini ifade ettiler. kalorifer sistemi ile alakalıymış. kendini calibre ediyormuş.

uzun zaman geçmiş üzerinden ancak aynı ses bende de var. sadece şoför kapısını açınca oluyor. 10 saniye boyunca sürüyor. motor içinden geliyor ses. aracın sol tarafında motorun sol tekere yakın bir yerinden cızırdama gibi vınlama gibi tam tarif edemiyorum bir ses geliyor. ötüyor da diyebiliriz tiz ince bir ses.

ayrıca stıop edince gelen ses daha tok ama belli belirsiz duyuluyor. özel servise gittim bakan usta sorun yok dedi. ama sesin neyden geldiğini söylemedi. ben de sormayı akıl edemedim o esnada.

nedir bu sesler.