Astra H Sinyal çerçevesi

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ebaydan linkini vereceğim ürünü alma arafesindeyim.Sizce fiyatı makul mu_? Tr'de en ucuz 69 TL adet Fiyatı. Düşünceleriniz nedir acaba?

Son olarak ilandaki ürünün adet fiyatı 29 dolar acaba takım adedı mı onu anlayamadım. =) Yanı bıundan sağ sol ıkı adet almam gerekecekse pahalıya maloluyor bana =)

http://www.ebay.co.uk/itm/Vauxhall-...arts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item56545e2483

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
29 ingiliz sterlini. Yani 29 x 3.85 = 111 tl :)

Son kurlardan sonra ebayın bi avantajı yok..

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 sterlinde kargo. Bana 130 tl maloluyor avantaj yok gibi ;)

Tapatalk 2 ile gonderildi.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben linki anladımda nası söylücem bilemedim.. bende ordan aldım 65 tl normal fiyatı.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can sen nasıl taktın bunu anlatır mısın kısaca...

anlatayım abi ne demek..

abi öncelikle yolcu tarafından başlamalısınız...yolcu tarafındaki sinyali 2 parmagımızla ön far tarafına doğru iterek ittigimiz tarafı yavasça kaldırarak çıkartıyoruz.. sonrasında ampül yuvasını saga yada sola (hatırlayamadım şimdi) çeyrek tur cevirerek çıkartıyoruz.
14522015.jpg

sonra camları opc cercevesine takıyoruz ve ampülü yuvaya geri takıyoruz.

67179607.jpg

montaj bantlarını çıkartıp şu şekilde takıyoruz..dikkat edilmesi gereken nokta yapıştırrıken dikkat et abi sacın sonuna kadar degil arada boşuk olacak şekilde yapıştır..

bu dogru olan

bu yanlıs olan

daha sonra sürücü tarafı için işte burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta var..eger bahsedecegim bu noktayı yapamazsak malesef yukarıdaki gibi yanlış olucak...bu sefer sinyal camını kapı tarafına iki parmakla iterek çıkartıyoruz..sonrasında yine ampülü cıkartıyoruz..daha sonra yukarıdaki gibi yanlıs görünmesini istemiyorsak biraz uğraşacagız..

yukardaki fotoda göründügü gibi bükülmüş tırnak var.yani esneme payı olan tutturgac tırnak.şimdi bu tırnagın bi ucu serbest..bu ucu bıcak yardımıyla birazcık acacagız.şu şekilde

tırnagı actığımız için cerceveyle sabitlenemeyeceginden dolayı japon yapıştırıcısı ile camın opc cerceveye temas ettigi noktaları yapıstırıyoruz. sonrasında ampülüde takıp montaj bantlarıyla TABİKİDE AÇTIGIMIZ TIRNAGI SACIN ALTINA GECİRİP SOLA KAYDIRARAK montajı gerçekleşitiriyoruz.

abi anlatmaya çalıştım insallah anlamıssındır..ha ben biraz geride dursada sıkıntı değil diyosan yolcu tarafını yaptıgın gibi sürücü tarafınıda hemen yapabilirsin..bende simetri hastalıgı oldugu için ugrastım :)

bunlarda benim aracımdan.

Yolcu

Sürücü

Abi bu arada dikkat et cok narin bu sinyaller..kırarsan serviste 25 tl :)

(ilk resimler alıntıdır )

mmercetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık Can, çok güzel anlatmışsın :tesk: