astra h ses sistemi

mstf_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm astra h orjinal teyibine ses sistemi bağlatmayı düşünüyorum bu mümkünmüdür acaba

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm astra h orjinal teyibine ses sistemi bağlatmayı düşünüyorum bu mümkünmüdür acaba

Bağlatmak mümkündür ancak adını hatırlayamasam da bağlantı çekilirken diyim, çevirici kullanacaklar. Bu nedenle ses kalitesinde düşme meydana gelecektir. Astra teybi maalesef iyi bir ses sistemini destekleyecek nitelikte değildir. O nedenle çok bir verim beklemeyin...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla usta ben yapmıstım cokta memnundum daha oncede yazmıstım cevırıcı takılıyo bı tane anfı cıkısı ıcın ön kapılara vıbe sarı serı comp. aldım arka kapılara mavı serı hop. orjınal kı onlar dıretk orjınal cıkısa baglandı gene arkaya bı anfı bı vıbe marka slımm bass cok cokta guzel ses verıyodu.. he dersen kı ben gumbur gumbur dolascam camı cerceveyı zıplatcam o zaman ayrı ama tok kalıtelı bı ses ve bass ıcın cok saglam bı sıstem oluyor..

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ihtiyacınız olan;
1 adet converter
1 adet amfi
1 adet subwoofer
2 yada 4 adet component

Tercih&Kaliteye göre size (~400-1200) TL arasında malolucaktır.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada iseniz ses sitemimi size gösterebilirim. Kesinlikle çok - si var.Ona göre fiyat biçip bütçe planlaması yaparsınız...

Astra'm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana göre yeterli bence cok kişide gordum ses kalitesi boğuk gibi bi değişik bence ellemeyin derim.

mstf_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceki arabamdan söktüğüm ses sistemi duruyor onu bağlatmayı düşünüyorum, bi arkadaşımın pejo 307 de orjinal teybine bağlıydı çokda güzel ses çıkarıyordu ,benim sistem cadence amfi,pionner kutubass,edge 300 watlık 2 adet oval hoparlör