Astra h sedan Ön konsol sorunu

gorkemdemirel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım forumda daha önce açıldımı bilmiyorum ama aracımda talihsiz bir olay geldi başıma dün kırmızı ışıkta geçen biri yüzünden sert fren yapıp elimdeki kola yı ön konsolun ekran bölümüne döktüm hemen kuruladım ama sorun bugün kapı kitleme düğmesi ve klima muzulları yapışmış zor basıyor yapış yapış olmuş bunu nasıl temizleyebilirim daha önce böyle birşey başına gelen varmı şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda bir elektronikciye gitmenizde fayda yanlis sprey kullanimi oraya zarar verebilir

Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söktürüp temizletmek lazım en garanti yolu o olur... yağsız kontak spreyi falan zarar vermez muhtemelen iç kısımlarına

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yagsiz kontak sprey düsündüm fakat dis plastik kisimlarda hizli kuruma yapip beyazlama yapabilir ve geri dönüsü olmaz diye tahmin ettim tam emin degilim , fakat söktürüp yagsiz sprey ile temizlemek en saglami hemde garantili olur

gorkemdemirel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sormayın bu hastanelerde olan el dezenfektanı sıktım düzeldi tuş ama 2 gün sonra tekrar yapıştı hasta etti beni

hakanygmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elin biraz yatkınsa tamir işlerine ön konsolu sökme ile ilgili bir sürü video var internette. Onları izleyerek söküp temizleyebilirsin. Söktüğünde ıslak mendil ile de silsen temizlenir bence. Boşuna kimyasal kullanma.

http://youtu.be/GdR7IYbgy2I