Astra H sedan için yapılabilecekler ?

BekirTanis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze merhabalar ;

Astra H sedan 2012 model sedan aracım var.Insignianın yeni çıkan fabrika çıkışı lpgli aracını almayı planlıyordum fakat bütçem yetmeyeceğini düşündüm , bu yüzden kendi aracımda değişiklik yapmak istiyorum.Bu konudada tecrübem yok sizlerin değerli fikir ve önerilerinizi öğrenmek için konu açtım.(aracımın rengi gri)

1-Astra H arkasına spoiler önerisi istiyorum. İnternette aradığımda şu güzel gözüktü: , http://www.spoylerkarlik.com/catego...tra_2009_sedan_spoiler_spoyler_fiyatlari.html)
forumda beğeni toplayan uygulamalar var ise sizlerden yardım bekliyorum...

2-Aracımda kolçak yok , vidasız montaja uygun kolçak öneriniz varmıdır ?

3-Araca spor yay taktırsam arka ve ön bi kaç santim aşağıya inse , konfordan çok fedakarlık etmem gerekirmi.Yani araç çok rahatsız edermi ?
yol tutuşa bi eksisi olurmu bu sertliğin?

Sizlerin tecrübelerinize göre bütün fikirlerinizi bekliyorum , aklınıza gelen başka birşey varsada paylaşın....
- marka model tavsiyesindede bulunun lütfen...

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linkini verdiğiniz spoiler bence çok hoş gözüküyor. Egzoz başlığı taktırabilirsiniz amerikan park xenon far yaptırabilirsiniz bende kısa sürede yay alacağım ve ülkenin yolları nedeniyle 3.5cm taktıracağım üstü orjinal amortisörlere ve ön takıma zarar veriyormuş. Birde cam filmi :D