Astra H Sedan arka yan camlara perde seçimi

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, tatil yaklaştı. Malum yaz, güneş yakıyor, film riski almak istemiyorum. O nedenle arka yan camlara perde yaptırmak düşüncesindeyim. Daha önce forumda örnekleri görülen bod marka, cama tam oturan birşey istemiyorum, camı açıp dışarı öyle bakayım diyemiyorsunuz onda, komple çıkarmanız lazım aparatı. O nedenle raylı sistem düşünüyorum. Örneğin şöyle birşey (ilanda pug partner için demiş, ben sadece sistemi örnek vermek istedim) :

http://www.hepsiburada.com/peugeot-...ls.aspx?productId=otm560223&categoryId=264131

Bizim H kasa sedanlarda bu tür bir perde yaptıran oldu mu? Ya da "yap hocam, kötü olmaz" diyen var mı? Varsa bu işi Ankara'da en düzgün kim yapar, tavsiye verebilen var mı?

Teşekkürler şimdiden.

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bn burda gördüm h kasalarda bana göre şık duruyordu bende düsünüyorum bunlardan

cemstar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sarmalı perdelerdeen kullansan daha güzel olure arabanın kapılarına montajlamak cazibesini minimal ölçüde olsa azaltır ...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sarmalı perdelerdeen kullansan daha güzel olure arabanın kapılarına montajlamak cazibesini minimal ölçüde olsa azaltır ...

Örnek bir resim,link vb görebileceğimiz var mı hocam? Araçta delik açtırmaya içim pek de elvermiyor.