Astra h saat ekranina teyp takilirmi

Ahmet astrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h saat ekranina teyp yada multi-medya teyp takilirmi .Teşekkürler

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
saat ekranı dediğiniz yer üst taraftaki küçük ekran ise oraya takılmaz. teyp sökülüp dubble ekran multimedya takılabilir.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
istedigin hersey olur paran varsa...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istekleri veya sorunları para ile çözmek elbette çok kolay ve mümkündür. ancak yol bilgisayarının oraya o ebatta multimedya takmak para vasıtasıyla bile olsa çok kolay değil. uğraşacak ustasından tutun da malzemeyi ayarlayacak kişiye kadar baş ağrıtacak bir süreç.

halbuki aracın kendini teybini söküp orası için özel hazırlanmış büyük ekranlı cihazlar var. evet o da parayla ama uğraşması daha az. ve tabi ki maliyeti de.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maliyetide yok pek.behsettiğiniz multimedya alınıp ekran lcd si sökülüp flex uzatma kablo ile uzatılıp yol bilgisayarının olduğu yere montaj yapılıyor.yapanlar var.yol bilgisayarıda aşağı iniyor.flex kablo çok maliyetsiz.bunları kendiniz yaparsanız.astra h hiç kullanmadım.bir astra h alsaydım bunu kesinlikle yapardım çünkü bu aracın yol bilgisayar bölümü çok müsait.istediğiniz geniş ekranı takabiliyorsun.
Sorun olmayacaksa bu işlerle uğraşan facede bir grup var ismini vereyim.opel Türkiye isminde.veysel öğretmen isimli kişi den yada üyelerden temin edebilirsen bu iş için gerekli ekran çerçevesi gerekli ekranlı lcd cihaz vs.hepsini 2.el olarak bulman mümkün.multimedya cihazlardan daha hesaplı bile olur.

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet astrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler sağolun

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Maliyetide yok pek.behsettiğiniz multimedya alınıp ekran lcd si sökülüp flex uzatma kablo ile uzatılıp yol bilgisayarının olduğu yere montaj yapılıyor.yapanlar var.yol bilgisayarıda aşağı iniyor.flex kablo çok maliyetsiz.bunları kendiniz yaparsanız.astra h hiç kullanmadım.bir astra h alsaydım bunu kesinlikle yapardım çünkü bu aracın yol bilgisayar bölümü çok müsait.istediğiniz geniş ekranı takabiliyorsun.
Sorun olmayacaksa bu işlerle uğraşan facede bir grup var ismini vereyim.opel Türkiye isminde.veysel öğretmen isimli kişi den yada üyelerden temin edebilirsen bu iş için gerekli ekran çerçevesi gerekli ekranlı lcd cihaz vs.hepsini 2.el olarak bulman mümkün.multimedya cihazlardan daha hesaplı bile olur.

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende uzun zamandır multimedya cihazı peşindeyim orjinal teybin olduğu yere teyp takmak çok pahalı bin tl den başlıyor üstelikde orjinal teybin yerine multimedya takmak da kolay hemde pahalı ama gel gör ki çok aşagıda kalıyor teyp hem uğraşması zor hemde araç kullanırken ayarlaması uğraşması çok zorlaştırıyor yani kafa aşagıda olacak şekilde bir kullanımı var.Bende yol bilgisayarı yerine olacak bir şekilde multimedya olsa çok iyi olur.Diğer araçların ki çok kolay vede çok göz önündeler kullanımlarıda çok kolay oluyor.Bende yol bilgisayarı yerine düşünüyorum bu grubun adresi veyahut bir ulaşım adresi varsa alabilirmiyim.

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Veysel beye ulaşamadım ama bir arkadaş 2000 tl çıkar fiyat dedi ama pek inandırıcı gelmedi.BU işden bişe anlamadım.