Astra H Saat Ayarı

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra h saat ayarını nasıl yapıyoruz,şimdiden teşekkürler.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo kapalıyken settings butonuna bas çıkan menude ok ve <,> butonlarını kullanarak yapılıyor. menuye girince yapamaman imkansız zaten

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen ayarladim saati sanirim radyonun acik olmasiyla alakasi yok settings dügmesine basiyosun arkadasin dedigigibi zaten ekran seni yönlendirr

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha ayrıntıı alatabilecek biri varmı acaba yeniden başlık aömak istemiyorum astra h twinport normal ekran cid değil. uğraştım yapamadım, kitapçıkta cid ekren için ayarlama var. yardımcı olun.tk.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım setting tuşuna basıyorsun; iki ana ekran sorgusu çıkıyor tam hatırlamıyorum ama birisi audio idi onu seçmiyorsun diğerini seçiyorsun alt menülerde zaten yazıyor saat ayarı diye girip yapabilirsin yön tuşlarını ve "ok" tuşlarını kullanarak. Yalnız bahsi geçen araç 2011 ve 3 satır gid ekran için. Diğerleri içinde pek farklı olduğunu sanmıyorum.Kurcalara biraz bulursun.

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ben açıklayayım bari buldum sonunda normal bilgi ekranı için setting tuşuna bastıktan sonra audio yazısı gelince radyo kanal arama tuşları olan tuşları kullanaağız.(sağ-sol-yukarı-aşağı tuşları) sağ oka basınca önce alarm benzeri bir ayar sonra saatin ayarı geliyor diğer tuşları kullanarak ayarı yapıp çıkıyoruz ilk başta kaydedemeyebilrisiniz hemen alışanakadar eliniz.