Astra H Oem Teyp Ekranı Projesi Uygulama Anlatımı

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada aracımda cid + interface olduğunu dvd izlediğimide hatırlatmama gerek yok sanırım ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

canaz64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah herkeze daha iyilerini versin kimsenin cid ekranında interfacesinde gözümüz yok.merak ettiğim nokta alpe telde neler anlattında alp böle bi iş cıkardı Mustafa Erdemir.

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana anlattığımın dışında birşey anlatmatım ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

canaz64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sandım ki kabloların satıldıgı yerden tut pin sayıları ve boyutlarına kadar daha sonrasında kabloarı gecireceği yer gid ekranının ölçüleri, oturacagı yer teyp kasasının kaç parcaya ayrılacagı hangi bordların işe yaradugu hangilerinin işe yaramadıgını gerekli alet edavatı vs söledinde alpin dvdyi çalıştırmamasına kusur buldun sandım.

Senin bana telde sölediğin merak edenler için flexi flat kabloları satan bulursan uzatta bi dene bakalım çalısacak mı. çalısırsa gid ekranı asagı oem ekranını yukarı alırsındı.

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sandım ki kabloların satıldıgı yerden tut pin sayıları ve boyutlarına kadar daha sonrasında kabloarı gecireceği yer gid ekranının ölçüleri, oturacagı yer teyp kasasının kaç parcaya ayrılacagı hangi bordların işe yaradugu hangilerinin işe yaramadıgını gerekli alet edavatı vs söledinde alpin dvdyi çalıştırmamasına kusur buldun sandım.

Senin bana telde sölediğin merak edenler için flexi flat kabloları satan bulursan uzatta bi dene bakalım çalısacak mı. çalısırsa gid ekranı asagı oem ekranını yukarı alırsındı.

haklısın tavana takmaktı senin fikrin yinede her ne olursa olsun elinize sağlık insanları tavana bakmaktan ve buna benzer bir ürüne 1300 tl vermekten kurtardınız tabiki eksikleri olacaktır dvd ihtiyaca göre değişir dvd li versiyonunuda ben yaparım sorun yok orayı kaçırmış olabilirsiniz sonuçta telde bu kadar oluyor önemli olan ortak payda ve arkadaşların bundan faydalanmasıdır teşekkürler :)

canaz64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın tavana takmaktı senin fikrin yinede her ne olursa olsun elinize sağlık insanları tavana bakmaktan ve buna benzer bir ürüne 1300 tl vermekten kurtardınız tabiki eksikleri olacaktır dvd ihtiyaca göre değişir dvd li versiyonunuda ben yaparım sorun yok orayı kaçırmış olabilirsiniz sonuçta telde bu kadar oluyor önemli olan ortak payda ve arkadaşların bundan faydalanmasıdır teşekkürler :)
herkez faydalansın diye opel astra ile ilgili forum facebook grupları,youtube vs elimiziden geldiğince paylasıyoruz ve hiç bi yerde ilk ben düşündüm ilk ben yaptım ilk biz çalıstırdık deyip projeyi sahiplenmiyoruz.Projede sen dahil birçok insanın emeği var ve hepsine ayrı ayrı teşekkürler.bu yapılan iş bir kişinin projesi değil bir grup işidir.

holmes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mükemmel bir çalışma arkadaşım face de takip ediyorum ve hayran kaldım. bu çalışmayı bende yapmak istiyorum. iş arkadaşımla paylaştım ve kendisinde fazla olan NAVİTECH DT-8800 BDT Araç Multimedya Sistemini verdi.Ayrıca geri görüş kamerası da taktırmak istiyorum.Sizce bu ürün bu uygulama için nasıl işe yarar mı yoksa yeni bir Multimedya alacağım.Tabi Muğla yapabilen olur mu o da muamma

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=632

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sistemi yapan dvd surucusunu rahatlikla teybe ulastirir ama dvdplayer e neden taktiniz ki bu kadar usb den istediginizi oynatirsiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mükemmel bir çalışma arkadaşım face de takip ediyorum ve hayran kaldım. bu çalışmayı bende yapmak istiyorum. iş arkadaşımla paylaştım ve kendisinde fazla olan NAVİTECH DT-8800 BDT Araç Multimedya Sistemini verdi.Ayrıca geri görüş kamerası da taktırmak istiyorum.Sizce bu ürün bu uygulama için nasıl işe yarar mı yoksa yeni bir Multimedya alacağım.Tabi Muğla yapabilen olur mu o da muamma

http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=632

Teşekkürler :) Cihaza baktım oem teyp değil , direksiyon kumandası , gizli menu gibi özellikleriniz teyp oem olmadığı için çalışmayacaktır. Teyp ekranı çerçeveye tam geliyormu ? Kart yapısı uygulama için uygunmudur onu parçalamadan bilemeyiz , kaç flexible flat kablo geliyor kart yapısı nasıl soketleri nasıl bunları incelemek gerekiyor. Teybi parçalayıp resimlerini paylaşırsanız en azından fikir verebiliriz :) Bende Bodrumdayım çok uzakta değilmişiz :) Uygulama olucaksa merakla bekliyorum yanlız şöyle bir durumda var oem teyp olsa daha iyi olur.

Bu sistemi yapan dvd surucusunu rahatlikla teybe ulastirir ama dvdplayer e neden taktiniz ki bu kadar usb den istediginizi oynatirsiniz

:bir: aynen öyle en başından söylediğimde o benim , ben kullanmadığım bir şeyi sisteme dahil etmedim bu benim keyfime kalmış bir olay ayrıca yapılamıycak birşeyde değil ama bir kusurmuş gibi gösterilmeye çalışıldı kaldıki ortada ticari bir olay yok :) teşekkürler

Çok başarılı. Tebrik ederim.

Teşekkür Ederiz :)