Astra H Oem Teyp Ekranı Projesi Uygulama Anlatımı

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bişey soracaktım yolbilgisayarı üst kısmındaki usb yazan kısım var ya hani bluetooth radyo frekans yazan kısım.orada tarih yazmasını istiyorum benim araçta. ilgili pin in hangisi olduğunu biliyormusunuz.tech 2 ile eski teyp bağlıyken boşandırınca tarih geliyor ama eski teybi takmak istemiyorum.tarih yazarken nedense daha güzel duruyor

orjinalde teypten çekiyor tarihi ama oem teypler soket üzerinden tarih bilgisi gönderiyormu acaba pek bilgim yok açıkcası :confused: :rolleyes:

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke dvd playeri iptal etmeseydin ama yinede ellerine sağlık telefon ile anlatımımdan bu kadar yapman bile büyük başarı tebrikler, dvd li versiyonuda yakında :)

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke dvd playeri iptal etmeseydin ama yinede ellerine sağlık telefon ile anlatımımdan bu kadar yapman bile büyük başarı tebrikler, dvd li versiyonuda yakında :)

Dvd çokta önemli değil benim için hiç kullanmadım diyebilirim kullanıyor olsam zaten onmuda sisteme dahil etmek zor birşey değil ;) Sadece Telefonda konuştuklarımıza göre yaptığım düşüncesi varsa bencede büyük başarı çünkü konuştuklarımızdan çok daha sıkıntı bir iş. Ben flex kabloları uzatıp ekranı yukarı taşıyabileceğimin mümkün olduğunu zaten biliyordum fikir alışverişi yaptık, benim gibi düşünen bir kişi daha bulmuş olmanın heyecanıyla işi girişmeme sebep oldu sadece :rolleyes: Hem DVD hem GID ekran teyp içinde bir uygulama da sizden görelim artık :) bizim için zaman video klipleri açıp gezme zamanıdır :D :dil:

canaz64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alpim benden de bahsettiğin için teşekkürler bizim için zor sıkıntılı bi o kadarda güzel bir proje oldu.
Bu projeyi yapan biri olarak sölüyorum dvdyi iptal etmemek için dvd playere uygun pin sayılı 50-60 cmlik flexi flat kablo yeterli kullanmak isteyenler için oda torpido yada başka bi yerde duracak.oem teyp içinde dvd player kullanmak istiyorsanız gid ekranın kasası üstünde oynama yapmanız gerekli bu işlemide göze alana helal olsun.şunuda söliyim gid ekran kasasını oynamadan dvd playeri oem teyp içinde çalıştıran arkadaşa cid ekran alıcam öle telde kabloları uzat ekranların yerini değiştir oldu bitti bir iş değil.

Alp48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alpim benden de bahsettiğin için teşekkürler bizim için zor sıkıntılı bi o kadarda güzel bir proje oldu.
Bu projeyi yapan biri olarak sölüyorum dvdyi iptal etmemek için dvd playere uygun pin sayılı 50-60 cmlik flexi flat kablo yeterli kullanmak isteyenler için oda torpido yada başka bi yerde duracak.oem teyp içinde dvd player kullanmak istiyorsanız gid ekranın kasası üstünde oynama yapmanız gerekli bu işlemide göze alana helal olsun.şunuda söliyim gid ekran kasasını oynamadan dvd playeri oem teyp içinde çalıştıran arkadaşa cid ekran alıcam öle telde kabloları uzat ekranların yerini değiştir oldu bitti bir iş değil.

:bir:

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Videolu bir cevap için beklemede kalmanızı tavsiye ederim ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi