astra h nin benzin filtresi yokmu arkadaşlar????

katakulle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada konu dışı ama erzurum erdemır opelde 15000 bakımı ıçın 350 lira istedıler..ben de pıyasadn gereklı malzemelerı 90 liraya aldım ve sanayıde bıldığım bı ustaya 20 lira işçilık karşılığında yaptırdım..malıyet= 110 lira..içim rahat param cebımde kaldı

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim c^monlarda da yakıt deposunun içindeymiş benzin filtresi ancak arıza durumunda değişiyormuş bende özel serviste periyodik bakım sırasında öğrenmiştim yeni nesil araçlarda herhalde bu şekilde

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astranın servis kitapçığında tam kmsini hatırrlamamkla beraber değişmesi gerektği yazıyor,ayrıca internetteki opel parça sitelerinin sattığı periyodik bakım kitinde benzin filtresi de var. Belki kapitalist düzenin gereğidir;ihtiyacın yoksa bile al dursun...

sparrow77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tanıdığımın dükanına giderek benzin filtresini bulmak amacıyla aracı kanala alıp benzin deposundan çıkan hortumu takip ettik ve hortumun sağ ön çamurluğun içine girdiğini gördük.Sağ ön çamurluğun davlumbazını sökünce hortum yaklaşık bir karış büyüklüğünde bir kutuya giriyor ve buradan çıkarak motora gidiyor.Sizce bu parça ne olabilir?