astra h maxtrac yay kullanan var mı?

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astrada h da özellikle gtc de maxtrac yay kullanan var mı? deyenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim özellikle sertlik ve orantılı alçaltması hakkında ???

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astrada h da özellikle gtc de maxtrac yay kullanan var mı? deyenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim özellikle sertlik ve orantılı alçaltması hakkında ???

erdinc opelin ozellikle gtc nin yayi hr dir hr den baskasini alma hatta H&R 29161-2 alacagin model turkiyede hep 1 var ben de 3 ayda getirttirdim ama getirecek olan firmalar var yilbasi gibi gelecekmis eger hr 29161-1 alirsan aracin onu arkasindan fazla duse buda senin hosuna gitmeyecektir;)

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih sen koni kullanıyorum dememişmiydin bana, su an sende de mi hr var?

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su anda hr var erdin yeni degistirdim konideki tuk tikirtilar hisirtilar hepsi gitti sanki arac orjinal amortisor konforunda ama dedigim gibi soyledigim seriyi alicaksin sana eski seri verirlerse alma.

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım melih saolasın bu söylediğin yay hr ın astra gtc için ürettiği yay dimi? astra gtc 1.6 turbo için mi üretmişler? 2.0 turbo için var mı acaba öyle bi yay, mesela eicbach da dizel yayı veriyorlar onu da ben istemiyorum :S ( dizelin de 2.0 turbonun da motoru ağır olduğu için, ön iyi düşcek ama arka yine hava da alır eicbach da tahminimce:S)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su anda tuhaftirki 1.6 turbonun motoru 2.0 turbonun motorundan daha agir zaten bu seri 1.6 turbo 2.0 turbo ve 1.9 dizel anliyacagin turbo motorlar icin ozel uretim yani soyle oluyo digerleride takabiliyo ama yay bu uc arac icin uretilmis

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani gtc turboların hepsi kullanabiliyor kodunu verdiğin h&r yayı, melih bu fotoğraflar koni yaylarla olan hali arabanın, hr larla ne kadar farketti arkası fln, eğer resim varsa eklersen sevinirim, ben de bugünlerde alcam yay güzel düşürsün ve az da olsa konforlu olsun istiyorum :)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hr lı halini çekmedim daha erdinç ama bu fotodaki konili hali arka aynı yalnız ön 1 cm daha yukarı kalktı ama arkada onde biraz daha inicek yaylar oturduktan sonra