Astra h lpg silkeleme

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar diliyorum. Uzatmadan sorunumu aktarayim arkadaşlar. Geçen pazartesi izmir 3. Sanayide 2005 astra easytronic aracima zavolli marka lpg taktirttim. Ancak 2 günde beni arabadan soğuttu inanin:( lpg'de iken düşük devirlerde gaz yememe ve silkeleme yapiyor. Benzine geçincede eski performansini bulamiyorum. Aracin rolantisi hem benzinde hemde lpg'de titriyor. Birde araba otomatik olunca düşük devirlerde iyice sallama yapiyor. Bilen arkadaşlarimin ve abilerimin yardimina ihtiyacim var. Sizce ne yapmaliyim:(:(

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide zavolli silkeleme yapiyor benzindede yapiyor ama eger gazi iptal edip bir hafat felan benzinle gezersen duzeliyor,
senin gaz yememe sorunu bence lpg kitinde bir sorun olabilir onlarin makinalari var bir baglat gaz ayarina baksinlar bir. veya gazkelebegini temizlet duzelmezse arkadasin dedigi gibi bujilerde olabilir biseyler

levent54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlara lpg taktırdıktan sonra şayet önceden ufak bir ateşleme sorunu varsa bunu daha çok belli ediyor..Benzindeyken bu sorunu farkedemiyorsunuz ancak lpg de tekleme şeklinde başgösteriyor. Öncelikle tüpü taktırdığınız yere kontrol ettirin.Şayet montajda hata yoksa iyi bir serviste önce bujilerine sonrada bobinini kontrol ettirin. İyi günler

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
herkese çok teşekkürler. bilgisayar ayarı ile sorun düzeldi. inşallah ayarı bozulmaz:)

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sadece ayar yapıldı