astra h ledli far

hkn astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar geçenlerde tanıdık vasıtasıyla tanıştığım ve açılışına gittiğim tunig mağzasında astra h ledli far modelini beğenip aracıma taktırdım ve harika oldu .siyah zemin parklar beyaz led sinyaller çift şerit ve kısalarda mercek bulunan tasarıma mtec xzenon kit ekleyerek dahada güzel bir görünüme kavuştu ben kendi şahsım adına gerçekten beğendim.babam ve arkadaşlarım pek güzel olmamış deselerde biliyorumki onlarında gözü alışacak :)...özelliklede ön sinyal lambalarının ledli yanışıda dörtleri yakıp dolaşma hissini veriyor insana :) ...

Son düzenleme:

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar geçenlerde tanıdık vasıtasıyla tanıştığım ve açılışına gittiğim tunig mağzasında astra h ledli far modelini beğenip aracıma taktırdım ve harika oldu .siyah zemin parklar beyaz led sinyaller çift şerit ve kısalarda mercek bulunan tasarıma mtec xzenon kit ekleyerek dahada güzel bir görünüme kavuştu ben kendi şahsım adına gerçekten beğendim.babam ve arkadaşlarım pek güzel olmamış deselerde biliyorumki onlarında gözü alışacak :)...özelliklede ön sinyal lambalarının ledli yanışıda dörtleri yakıp dolaşma hissini veriyor insana :) ...
Tamam güle güle kullan ama, bu güzel paylaşımı foto ile sonlandır bence bizde yorumlarımızı yazalım sana.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zamandır bu fardan ben de almak istiyordum ama arabada nasıl duracağının kestiremediğim için alamadım. Mahsuru yoksa gündüz ve gece ledleri yanarken çekeceğin fotoları paylaşabilir misin?

Bir de kaça aldın farları acaba?

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke foto ekleseydin bizi merakta bırakmasaydın :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan mi acaba tesedüf ebay da gördüm. hem crom hemde siyah zeminlisi var ortalama fiyati 260 euro civari ebayda..

1806285.jpg

Son düzenleme:

hkn astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu far modeli daha yeni oldugundan fiyatı malum biraz fazla xzenon kitler hariç fiyatı 430 dolar çok beğendiğim için bu paraya kıydım heralde taktıranlar arasında ilk 3'e de girmişimdir :)arabamda gerçekten şık durdu yani ben beğendim tabi zevkler ve renkler tartışılmaz...farın modeli Emrah arkadışımın eklediği resmin siyah zeminli olanıdır ama ayrıcalık katanda bence zeminin siyah olmasıdır aracın resimlerini gündüz ve gece olmak üzere en kısa zamanda eklicem ozamanda yorumlarınızı beklicem teşekkürler:)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farın modelini aylar önce görmüştüm fakat aracın üzerinde görmek istiyoruz :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
260-290 Euro arası değişiyor, TR'de bulduğum tek firmada 800 lira istemişti. Resimleri bekliyoruz :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Evet resim istiyoruz bende düşünüyorum ama hala kararsızım...ayrıca ben bir şey daha sormak istiyorum burdan...acaba ledli stop alınıp tamamen transparan boya ile kırmızıya boyanılsa nasıl durur arkadaşlar fikri olan veya gören bilen var mı??

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim istiyoruz zahmet olmazsaa..