Astra H led stop. Harika bir olay.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Dairden izleme şansım olmadı ama gerçekten çok güzel duruyor :) şahsen beğendim.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana daha çok el yapımı custom gibi geldi?:rolleyes:

Sanki custom değil. Üzerinde yazan siteyi ziyaret ettim farklı farklı stoplar var ama Ebayde göremedim...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana çok japon işi geldi..Astra j GTC ya da OPC lerdeki led stil bundan sonraki serilere konabilir bence..Ben de buna hasta oldum..Bunun protetipi vectra c2de de vardı..

http://www.youtube.com/watch?v=J4XJ8azcloI

Yaw arkadaş bu ne :sulanma: Karanlıkta Optimus Prime gibi görünüyor araba bu farlarla, her an dönüşüp koşmaya başlayacakmış gibi.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw arkadaş bu ne :sulanma: Karanlıkta Optimus Prime gibi görünüyor araba bu farlarla, her an dönüşüp koşmaya başlayacakmış gibi.

:maden: vallahi doğru söyledin Çetin Abi...Kepçeler, tanklar, vinçler, otomobiller ve otomobillerdeki böyle teknolojiler yapılabiliyorsa eğer, deceptconlar ile otobotlara çok uzak sayılmayız :D ledlerin çok faydası var...Daha az enerjiyle daha fazla randıman veriyorlar, böylece aracın tesisat ve aküsüne daha uzun ömür vaad ediyor..Bu da daha az yakıt tüketimi sağlıyor.. Normal farlara göre daha az ısınıyor..Odağı çok iyi.. tabi patlarsa eğer biri apaçhiye döner :rolleyes:

Fakat gelgelelim bu led teknolojisi seneler önce tesis edildi..Kapitalizmin çarklarından biri..Tüplü tvler vardı sonra TFT oldu sonra LCD oldu sonra led...Arabalarda da halojen vardı sonra mercekli sonra xenon oldu şimdi de led..Mercedes bile araçlarına ömür boyu garanti vermiyor..Servise ''kontrol'' davetiyeyle çağırıyor, maksat pazar dönsün, kapitalizm çarkını sürdürsün...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nete işten giriyorum.videoyu göremiyorum.bi yardım sever web adreslerini yazsında inceleyim :D