Astra h kontak kapaninca teyp kapanmiyor

halim aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 astra h dizel kullanıyorum.aracım dünden itibaren teybin çaldıgı şarkıları ekranda göstermeyince bir sıkıntı oldugunu farkettim.sonra teyp kısmının işıklarının yanmadıgı ve araba stop edip kontak kapalı iken teybin çalıştıgını farkettim.ok -bc-settings gibi ayar tuşlarıda çalışmıyor.direksiyon daki kumanda dügmeleride çalışmıyor.hemen aracın bakımlarını yaptıgım özel servise gittim.önce kutup başını çıkarıp taktı.degişen birşey yok.bilgisayara bagladı.teybin baglı oldugu ünite kominikasyon hatası verdi.o ünitenin arızalı oldugunu birşey yapamıcaklarini söyleyip bir teyp çiye yolladı.teyp çide arabanın 3-4 saatlik işi oldugunu söyledi.öyle kaldı.sizce ne yapmalıyım.yardımcı olanlara çok tşk ederim...

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 astra h dizel kullanıyorum.aracım dünden itibaren teybin çaldıgı şarkıları ekranda göstermeyince bir sıkıntı oldugunu farkettim.sonra teyp kısmının işıklarının yanmadıgı ve araba stop edip kontak kapalı iken teybin çalıştıgını farkettim.ok -bc-settings gibi ayar tuşlarıda çalışmıyor.direksiyon daki kumanda dügmeleride çalışmıyor.hemen aracın bakımlarını yaptıgım özel servise gittim.önce kutup başını çıkarıp taktı.degişen birşey yok.bilgisayara bagladı.teybin baglı oldugu ünite kominikasyon hatası verdi.o ünitenin arızalı oldugunu birşey yapamıcaklarini söyleyip bir teyp çiye yolladı.teyp çide arabanın 3-4 saatlik işi oldugunu söyledi.öyle kaldı.sizce ne yapmalıyım.yardımcı olanlara çok tşk ederim...

klasik zaten hep 3 4 saat işi olur. Ben de yay taktırayım dedim 1 gün sürer dedi 1.5 saatlik iş oysa. Aracın kapılarını açınca teyp susuyor bildiğim kadarı ile. Kontağı kapatsanız da teyp susmuyor. kapıyı açmanız lazım susması için

halim aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıyı kapatıncada susmuyor teyp.hatta bugün unutmuşum 3-4 saat çalışmış...teyp çi müdahale ederse sıkıntı olabilir diye korkuyorum...

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bahsettigin butun sorunlar bende devar sorunu cozebildinizmi?

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni sorunlar bende de var bugun kendi cd30mp3 umu sokup baska bi cd30mp3 takdim ayni sorunlar devam etti yani problem radyoda degil...basina gelen arkadaslar olursa cozumu radyoda da aramsinlar...

mertcan.jpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teybinizin ayarlarında 'ateşleme' ingilizcesi ignition var onu on konumuna getirin sorununuz çözülür.

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yildir bu sekilde kullaniyorum birisi keske bi akil verse 5 yil daha boyle kullanmayayaim :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Teybi kontak ile açılıp kapanmaya getir teyp özelliklerinde var setting se bas