Astra H Kol Dayama

expo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
armster marka kolçağı servisler 250 ytl ye takıyorlar, hatta showroomlarda sıfır araçlara da takılmış şekilde gördüm bi kaç kez. ithalatçısı avcılar e-5 yanyol üzerinde bir citroen servisi av-car otomotiv. önce servis kısmına indim ürünler ordaydı ordaki görevli 200 ytl istedi sonra yukarıya galeri kısmına çıktığımda direk 150 dediler. yani 150 ye alabilirsiniz ordan.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel yetkili servislerinin dediği kol dayamaların orjinalle alakası yok. orjinal kol dayama ön şoför koltuğuna bağlı. opel yetkili servilerinin sattığı ön iki koltuk arasına takılan bir kol dayama sistemi. bencede opel yetkili servisin sattığı kol dayamaya verceğiniz fiyata inanıyorum ki dışarda hem daha ucuz hemde daha kaliteli kol dayama taktırabilirsiniz. aldırmayın opel servilerinin orjinal dediğine. alakası yok gerçekten. birçok aksesuarda opel herhangi bir marka ile anlaşıp onun ürünlerini kullanıyor. orjinal olması için koltuğun değişmesi gerek

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel yetkili servislerinin dediği kol dayamaların orjinalle alakası yok. orjinal kol dayama ön şoför koltuğuna bağlı. opel yetkili servilerinin sattığı ön iki koltuk arasına takılan bir kol dayama sistemi. bencede opel yetkili servisin sattığı kol dayamaya verceğiniz fiyata inanıyorum ki dışarda hem daha ucuz hemde daha kaliteli kol dayama taktırabilirsiniz. aldırmayın opel servilerinin orjinal dediğine. alakası yok gerçekten. birçok aksesuarda opel herhangi bir marka ile anlaşıp onun ürünlerini kullanıyor. orjinal olması için koltuğun değişmesi gerek

servislerin taktığı orjinal dediği bi ton paraya kakalamaya çalıştığı kolçakları gm görse bu ne lan ne orjinali der heralde :)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende orjinal fabrikadan cikisli koltuga bagli ama iyi genis bardakli bulsam degistirrim. orjinal ama kulanisli deyil vw deki koldayamalarla karsilastirirsan onlarinki süper

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h'ların yeni modellerindeki kolçaklar minibüslerdekiler gibi görünüyor ve dar. Benim araçtaki kolçak çok rahat. normal konumu hafiften geride ama üstünü öne doğru kaydırıyorsunuz kolçak uzamış oluyor, çok kullanışlı. Aynı zamanda vectralardaki gibi ön konsoldan el frenine kadar uzanan bir gövde üzerinde. Yani o kısım kendinden kolçaklı şeklinde.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra da kolçak dar gerçektende. şofore yetiyor ama mesela golfte çok güzel.keşke öyle birşey yapsalardı

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modacar marka aldım bende siyahı yoktu gri aldım vectra b lerde uyum sorunu olmaz aparatı olmadan el freninin arkasına oturttum çift taraflı bantla içerden yapıstırdım kenarınıda silikonladım tahminimden güzel oldu memnunum üzerine çıkmazsanız kırılmaz arkadaslar tavsiye ederim demir korkmaz arkadasın kolçağının gri renkte olanı benimki

Son düzenleme: