Astra H Kol Dayama En sonunda buldum..

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese tavsiye ederim gayet sağlam gacır gucur ses cıkartmayacak, yakısacak, montaj kolaylıgı ve konsola uyumlulugu bu kolçak bunlara cevap verdı sadece sorun saklama gözü küçük.. araca montaj ettıgımde de foto eklerim

hzt4m.jpg
[/url][/IMG]

hzt7n.jpg
[/url][/IMG]

hzt6v.jpg
[/url][/IMG]

saglam olsun dıye sagdan soldan 1 er vida şart.!
hzt8p.jpg
[/url][/IMG]

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende buna benzer bir ürün almayı çok düşündüm ama sonrasında montaj işi baya zor geldi. Bu yüzden vaz geçtim. Montaj resimlerini bekleriz ;) kolay gelsin şimdiden.

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

bende cok arastırdm. Montajında bırsey yok anlatayım hemen.
1-ilk once en frenının arkaya dogru uzanan bölümünde(orta konsol küllük yuvası) kare boşluk olan gözü yerınden cıkartıyoruz cok kolay cıkıyor kenarlarından hafıf aralayın tırnaklar bırakacak ve parca cıkacaktır.
2-Kolcagın yerlestırılecegı bolge söktugumuz kare parcanın ıcıne gırecek sekılde ımal edılmıs birebir cokta güzel oturuyor kalıp olarak tam yani.yerlestırdıkten sonra daha saglam olması ıcın sagdan ve soldan 1er vidayla saglamlastırıyoruz.
3-artık kolcak orta konsol kulluk yuvasıyla tek parca olmustur sımdı tekrar yerıne yerlestırıyoruz ve artık kolcak kullanabılır.
umarım anlatabılmısımdır. sorularınızı cevaplarım ıyı geceler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu vidalama işini aracın üzerine mi yapıyoruz?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi adıma mesajımı düzenleyeyim montaj sonrası araç içi fotografları bekliyoruz demek istemiştim beklemedeyim :)

hakan027

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
slm. Hayrılı olsun montajlı fotolarını merak ettim ürün kaliteli duruyor, fotograftan gördüğüm kadarıyla küllük üzerinde hazır bulunuyor. Fiyatı ne kadar, kullanışlılık nasıl olduğunu belirtirseniz bende almayı düşünüyorum da.

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam

Teşekkür ederim . Ben memnunum kolçaktan bu aksam resımlerı cekeyım ıstedım göruntuler net degıl kusura bakmayın umarım sizi aydınlatabılmısımdır :)
Kolçak malzemesi dolgu plastik öyle gacır gucur ses yok şimdililk enguzelıde orjınal gıbı olması şöfor koltugundakıler bırsure sonra yan yatmaya baslıyor okadar parada verılmez 80tl hiçbirşey
j7fwr.jpg
[/url][/IMG]

j7fxc.jpg
[/url][/IMG]

j7fy2.jpg
[/url][/IMG]

j7fyu.jpg
[/url][/IMG]