Astra H Km

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
birde sabahları veya gece geç saatlerde stop ediyor araç soğukken yani o bizim hatalarımızdan mı kaynaklarınıyor araç kaynaklımı çok emin değilim daha önce hiç dizel kullanmadık.

1.3 olduğu için soğuk havalarda ayağınız alışana kadar yapabilir. Motor soğukken daha zayıf kalıyor. Rampada filan zor kalkar 1.3 dizel soğukken
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

forza26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Fiyatı itibari ile km normal. İster istemez o km ve yaştaki araç kendince masraf çıkarır. Bakımlarınızı düzenli yaptırır arabaya iyi bakarsanız uzun süre binersiniz inş.
[MENTION=34830]mehmetcan[/MENTION] ın dediği gibi, daha önce 1.3 CDTI sürmediyseniz soğuk iken stop ettirmeniz normaldir. Biraz fazla devirlendirin aracı.

forza26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun hocam. Allah razı olsun. Önerileriniz içinde ayrıca teşekkürler

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KM'den dolayı ve siyah olmasından dolayı fiyatı düşük yazılmış olabilir aracın.
Çünkü piyasanın altında almışsınız gördüğüm kadarıyla.
Boyası ve değişen durumu nedir merak ettim? Hasar kaydını sorguladınız mı, varmı hasar?
Zira biz de baya bi araştırdık bunları, lakin ucuz olanların hepsinde bi sıkıntı vardı, ya komple boyalı ya kazalı ya da değişen vardı 2-3 parça.
Hayırlı olsun bu arada.

forza26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KM'den dolayı ve siyah olmasından dolayı fiyatı düşük yazılmış olabilir aracın.
Çünkü piyasanın altında almışsınız gördüğüm kadarıyla.
Boyası ve değişen durumu nedir merak ettim? Hasar kaydını sorguladınız mı, varmı hasar?
Zira biz de baya bi araştırdık bunları, lakin ucuz olanların hepsinde bi sıkıntı vardı, ya komple boyalı ya kazalı ya da değişen vardı 2-3 parça.
Hayırlı olsun bu arada.

Valla hocam ben özellikle siyah olmasını istedim kanaatimce bu kasaya yakışan renkler siyah ve beyaz önceki 3 arabamın 2 si siyahtı ve onlarıda siyahı özellikle aldım (VW Bora) Siyah bana göre asil duruyor araçta gösterişli oluyor. Aracın hasar kaydı kesinlikle yok değişende yok 4-5 parça boyalı ki oda benim için sorun değil insanlarımız boyaya nedense çok takıntılı. benim için önemli olan motor yürüyen aksam yakıt ve donanım. boyadır , değişen çamurluktur vs. benim için önemli değil ama vatandaşımız garip bir şekilde bunlara acayip takıntılı.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız. Siyah çok asil renk ama bizim halkımız tarafından yerden yere vuruyorlar. Benim araçta siyah, ben memnunum sıkıntı yok :) Araç temiz duruyor. Diğer fotoğraflarınıda görmek isteriz. Tekrardan hayırlı olsun :)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Gelin antalyada siyah araçla şehir içi takılın sauna gibi oluyor klimada bile:D

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra yı siyahtan başka bir renk kolay kolay almam.